Хочеш подобатися дівчатам і користуватися їх увагою? Будь поганим!

Всі дівчата говорять, що шукають доброго та турботливого чоловіка, але як тільки з'являється поганий хлопець, вони йдуть від першого і тікають з останнім.

Хочеш подобатися дівчатам і користуватися їх увагою? Будь поганим, передає Ukr.Media.

Ми завжди вибираємо собі кращий варіант в якості другої половини. У чоловіків це більш фізично якісна дівчина, а у дівчат більш пристосований самець. Дівчата реагують на маскулінність і впевненість самця, які є головними ознаками поганого хлопця. Поганий хлопець може дати дівчині емоції, на відміну від прісних звичайних хлопців.

Тебе батьки виховували бути гарним, шляхетним і добрим? Але з дівчатами це не працює. Вірно? Як бути поганим хлопцем для дівчат, але не бути ним фактично таким?

Хочеш подобатися дівчатам? Будь поганим!

Не будь нужденним

Дівчатам потрібен виклик і емоції. Ми ніколи не цінуємо, те що легко потрапляє нам в руки. Хороших хлопців легко отримати, а це нудно і зовсім не цікаво для дівчат. Якщо чоловік потребує у дівчині, то це виглядає жалюгідно і псує всю гру в любові. Поганий хлопець не переслідує дівчину. Він має самоповагу до себе, щоб бігати за дівчиною.

Будь смішним і зухвалим

Хороші хлопці ставлять дівчат на п'єдестал, а потім дивуються, що до них ставляться як до прислуги. Погані хлопці діють інакше. Вони зухвалі, смішні й іронічні. Не стався до всього надто серйозно. Подтрунивай, піддягай і смійся над дівчиною. Дівчатам подобається, коли до них ставляться по-дружньому і навіть трохи зверху.

Будь впевненим

Сором'язливість або суєту дівчата інтерпретують як слабкість чоловіка. Впевненість – це головна ознака сили чоловіка. Голосно гавкають самі дрібні шавки. Впевненість – це ознака породи. Розбрати плечі, не сутулься, не метушуюйся і будь спокійний. Будь сильним самцем.

Плюй на інших

Жити і постійно озиратися, що подумають інші? Це ознака невпевненості, слабкості і залежності чоловіка. Такий представник сильної статі автоматично випадає з ряду «чоловіків» і переноситься в розряд «ганчірок». Жінкам подобаються чоловіки, які вміють розпихати інших плечима.

Порушуй правила

Більшість людей живе за правилами і нормам. Але чому не піддати сумніву все це? Але слід порушувати не ті правила, які ведуть до в'язниці. Порушуй правила гри у відносинах, спосіб життя, стиль одягу, поведінці.

Будь веденим лідером

Від переслідуючих славних хлопців дівчата тікають, як чорт від ладану. Не бути переслідувачем, а бути лідером, за яким йдуть дівчата. Будь поганим хлопцем. Не питай, що і як хоче дівчина. Вияви ініціативу. Будь веденим лідером.

Джерело