Глави держав України і Швейцарії обговорили підготовку зустрічі у Давосі щодо формули миру

Президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з президенткою Швейцарії Віолою Амхерд привітав її з обранням на посаду та початком президентського терміну.

Про це інформує Офіс Президента України, передає АрміяInform.

Володимир Зеленський висловив подяку Швейцарії за тверду підтримку державного суверенітету й територіальної цілісності України в умовах широкомасштабної агресії росії проти нашої держави. Він окремо подякував швейцарській стороні за підтримку Української формули миру та організацію чергової зустрічі радників із національної безпеки та зовнішньої політики в Давосі 14 січня.

«Після важливої Конференції з відновлення України в Лугано це вже другий масштабний міжнародний захід із підтримки нашої країни, що відбуватиметься у Швейцарії», — зазначив глава держави.

Зазначається, що також сторони обговорили підготовку до зустрічі радників із питань національної безпеки та політичних радників лідерів країн щодо Формули миру, яка відбудеться у Давосі.

«Лідери скоординували заходи двостороннього характеру на найближчу перспективу», — додали в Офісі Президента України.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України у латвійському парламенті обговорив подальшу взаємодію для вступу України в ЄС і НАТО.

Джерело