Глава держави обговорив із засновником однієї з найбільших компаній світу питання відбудови України

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Мюнхена зустрівся засновником гірничодобувної компанії Fortescue Metals Group Ендрю Форрестом, з яким обговорив питання відбудови України.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«У Мюнхені Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з австралійським бізнесменом і філантропом, засновником однієї з найбільших гірничодобувних компаній світу Fortescue Metals Group (FMG) Ендрю Форрестом. Глава держави подякував йому за активну публічну підтримку України», — інформує Офіс Президента.

Володимир Зеленський високо оцінив допомогу Ендрю Форреста у будівництві житла для внутрішньо переміщених українських родин, які втратили свій дім через війну.

Під час зустрічі сторони окремо обговорили питанням відбудови України, залучення великих світових фінансових і промислових компаній до проєктів з відновлення нашої країни від наслідків російської агресії.

Як повідомляла АрміяInform, Володимир Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США та обговорив першочергові оборонні потреби України.

Джерело