Глава держави обговорив із прем’єром Італії посилення ППО та безпекові гарантії

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 4 січня, провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Італії Джорджією Мелоні, чия країна цьогоріч головує в «Групі семи».

Про це глава держави повідомив у фейсбуці.

«Вітаю з початком італійського головування в «Групі семи». Ми цінуємо внесення питань обороноздатності та відбудови України до пріоритетів на 2024 рік. Це потужний сигнал, що демонструє незмінну підтримку України в боротьбі з агресором», — зазначив він.

Володимир Зеленський поінформував Джорджу Мелоні про масовані російські ракетні удари по Україні, постійний терор «шахедами», обстріли прифронтових та прикордонних міст і громад. Обговорили і ситуацію на передовій.

«Я дякую Італії та особисто Джорджі за готовність і надалі допомагати в посиленні нашої ППО. Це надзвичайно важливо для порятунку життів та забезпечення можливості нормального існування для міст і сіл нашої країни. Обговорили й подальші кроки нашої оборонної співпраці. Зокрема, торкнулися питання оборонної продукції. Україна та Італія разом можуть зміцнити захист не лише наших народів, але й усієї Європи. Це буде вагомий внесок у глобальну безпеку», — резюмував він.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України запевнив, що час головування Італії в G7 дасть сильні рішення для глобальної безпеки.

Джерело