Генпрокурор повідомив про проведення службового розслідування щодо свого заступника

Андрій Костін також підкреслив, що дуже серйозно ставиться до журналістських розслідувань.

Про це інформує Офіс Генерального прокурора України.

«Я підписав наказ про проведення службового розслідування щодо цих фактів, яке наразі триває. Національне агентство із запобігання корупції проводить перевірку щодо способу його життя. Окрім цього знаю, що НАБУ ініціювало своє розслідування», — наголосив Генпрокурор. 

У своєму листі на адресу Голови Верховної Ради Андрій Костін звернув увагу на ці обставини, запропонувавши відкласти обговорення цієї ситуації до отримання результатів службового розслідування. Лише тоді можна буде ухвалювати якісь рішення.

Також Андрій Костін зазначив, що Закон України «Про прокуратуру» не передбачає можливості (рішенням Генерального прокурора) відсторонити заступника від виконання обов’язків на етапі службового розслідування.

«Я мав розмову з паном Вербицьким. Він виклав мені свої аргументи та пояснення щодо ситуації. Він веде низку резонансних проваджень, фігуранти яких дуже зацікавлені у його відстороненні або звільненні», — сказав він. 

Генеральний прокурор наголосив, що у цій складній ситуації важливо, щоб всі рішення були зважені, максимально обґрунтовані та об’єктивні. Раніше АрміяInform повідомляла, що Україна наблизилася до створення військової поліції: чим вона займатиметься.

Джерело