Харківський напрямок посилено – Зеленський

Харківський напрямок посилено - Зеленський

Фото: Пресслужба президента України Зеленський розповів про ситуацію на Харківщині

На Харківський напрямок, де триває атака російських військ, перекинули додаткові сили, повідомив глава держави.

Президент України Володимир Зеленський заявив про посилення Сил оборони в районі Вовчанська Харківської області та інших прикордонних районах. Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні в понеділок, 13 травня.   “Доповіді Головкома та міністра оборони щодо ситуації на всіх напрямках, де найбільш зараз гаряче. Харківщина – тривають наші контрударні дії, напрямок посилено, зокрема Вовчанськ та загалом прикордонні райони”, – зазначив президент.

За його словами, наразі бригадний генерал Михайло Драпатий відповідає за цей напрямок безпосередньо на місці.   “Йому надаються необхідні засоби ураження, необхідні сили. Зараз усе більше стає наших результатів – ми знищуємо піхоту окупанта і техніку. Дякую нашим воїнам, які чітко діють за наказами, зберігають позиції, роблять усе, щоб стабілізувати ситуацію”, – заявив Зеленський.   Водночас, за його словами, українське командування розуміє, як діє ворог, і бачить задум на відтягування українських сил. Командування ЗСУ не залишає без необхідної підтримки й забезпечення, а саме – Краматорський напрямок, Покровський, Куп’янський.   Українські сили фіксують також ворожу активність проти Сумщини й Чернігівщини – диверсійні групи, обстріли. При цьому українські воїни відповідають вогнем.   “Наше завдання абсолютно зрозуміле – зірвати російську спробу розширити війну. Виконання цього завдання залежить буквально від кожного, хто зараз на позиціях – від Чернігова до Вовчанська, від Харкова до Донеччини”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, 10 травня росіяни почали наступ на півночі Харківської області. Вони захопили декілька сіл у “сірій зоні”. Зараз ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ.

Джерело