Характерні особливості поведінки чоловіка, який хоче, щоб ви його кинули

Як поводиться чоловік, який охолов до вас.

Часто чоловік не наважується зробити першим крок до розриву, коли почуття пройшли. Тож він вибирає характерні стратегії поведінки, щоб змусити партнерку першою кинути його. Ось характерні особливості поведінки чоловіка, який охолов до вас, інформує Ukr.Media.

Якщо ви заміжня або перебуваєте якийсь час у відносинах з чоловіком, але починаєте сумніватися в ньому, зверніть увагу на наступне. Не завжди чоловіки можуть взяти, і розірвати стосунки з нелюбимою жінкою. Іноді в них волає совість чи що. Вони вважають, що, якщо самі зроблять перший крок, то будуть виглядати справжніми негідниками в очах оточуючих. Саме тому вони починають вести противну гру зі своїми другими половинками. Хоча така поведінка, навпаки, просто огидна. Вони намагаються зробити так, щоб партнерка сама їх кинула.

Нелюблячий чоловік починає мовчати

Часом це мовчання просто нестерпно, і, до речі, є однією з форм психологічного та емоційного насильства!

Причому, знаєте, він сам придумує привід, щоб на вас образитися, і потім з вами не розмовляє годинами або цілодобово. Мовчить, якщо ви щось питаєте, і взагалі удає, що вас немає поруч. Ігнор цілковитий! Адже він знає, що вас це бісить, тому просто насолоджується цим.

Він робить з вас істеричку

Щоб ви йому не сказали, він постійно вам говорить, що ви занадто драматизуєте, що все перебільшуєте, що ви знову чогось собі навидумували і т.д. мабуть, тут і правда почнеш сумніватися в ясності свого розуму. Ми ж, жінки, постійно доводимо самих себе почутими словами. Починаємо думати, що з нами щось не так, а, якщо чоловік хоче розлучитися, він і ситуації буде підлаштовувати таким чином, щоб ви знову себе почали відчувати повною дурепою. Наприклад, він каже, що сьогодні вас не забере з роботи, ви доїжджаєте додому на таксі, а він потім запитує, чому ви йому не подзвонили, він би сам вас підвіз. Маячня, правда?

Він змушує вас почуватися винною

Щоб ви не зробили, чоловік все перекручує таким чином, що винуватою залишаєтеся ви. Ви все робите неправильно, у всьому помиляєтеся, ви винні у всьому, що відбувається навколо. Тим самим ваша самооцінка падає, і падає, ви вірите в те, що якась нікчемна, і взагалі, що він гідний набагато кращого, ніж ви.

Він агрессирує

Чоловік ніяк не може зважитися порвати з вами, тому злитися, зривається на вас. Він намагається поводитися так, щоб ви самі його кинули. Щоб ви побачили, який він жахливий, і вирішили розлучитися з ним. Тож, знайте, якщо вам стало страшно поруч зі своїм чоловіком, вам доводиться буквально ходити навшпиньки, щоб його не вибісити, це ненормально! Ідіть, поки не пізно!

Він постійно бреше

Брехня може бути взагалі якась нешкідлива, але чоловік бреше, тому що йому так легше. Або, наприклад, він наговорює на себе, каже, що сьогодні мило спілкувався з колишньою або з колегою по роботі, і так день у день, щоб ви психанули і зібрали дрібнички.

Він зачіпає вас за живе

Якщо ви спілкуєтеся з чоловіком досить довго, то він, звичайно ж, знає всі ваші слабкі місця. Тому, якщо він хоче розлучитися, то буде намір вас зачіпати. Просто жахлива тактика, але дієва.

Близькість стала для нього тільки зобов'язанням

Інтим у вашому житті пішов взагалі на останній план. Вам доводиться не тільки натякати йому на інтим, але буквально випрошувати у нього ласку і увагу. Але він то втомився на роботі, то чимось засмучений, то образився і не розмовляє з вами.

Він пред'являє вам нереалістичні вимоги

І ось, коли ви не можете їх виконати, тут і починаються скандали. Він може це використовувати, як привід розлучитися…

Він звинувачує вас у зраді

Вже писали про те, що так поводиться чоловік, у якого у самого «рильце в пуху». Якщо він зібрався від вас прямо до іншої жінки, то він, звичайно ж, буде переводити всі стрілки на вас.

Жінки, дорогі, любіть і цінуйте себе! Ви гідні більшого!

Джерело