Хакери ГУР “зламали” сервери міноборони Росії

Хакери ГУР "зламали" сервери міноборони Росії

Фото: Getty Images Українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування міноборони РФ

Українська розвідка тепер має доступ до секретної службової документації ворожого відомства.

Хакери Головного управління розвідки (ГУР) влаштували маштабну DDoS-атаку на сервери міноборони Росії. Вони добули доступ до інформації та документів, зокрема й секретних. Про це повідомляє ГУР на своєму Telegram-каналі в понеділок, 4 березня.

“Кіберфахівці ГУР МО України реалізували чергову успішну спецоперацію проти держави-агресора Росії”, – мовиться в повідомленні.

Розвідники зазначають, що українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало російське відомство, а також – масивом секретної службової документації російського міністерства. Мова, зокрема, про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між понад 2000 структурних одиниць міноборони РФ.

“Інформація дозволяє встановити повну будову системи російського міноборони та його ланок”, – резюмували розвідники.

Нагадаємо, найбільший інтернет-портал Росії Mail.ru успішно атакували українські хакери з ІТ Army of Ukraine. Сервіс електронної пошти повністю припинив роботу. 

Крім того, кіберфахівці Головного управління розвідки провели чергову успішну операцію, атакувавши програму керування дронами, яку використовують росіяни.

Джерело