Головні ознаки того, що ваш партнер сумує за минулими відносинами

Здоровими можна вважати лише ті відносини, в яких обидва партнери емоційно вільні від усього того, що було в їх минулому.

Ви не можете допомогти йому забути про попередню любов, якщо він сам не хоче. В очікуванні, коли він повністю звільнитися від минулого, ви можете втратити роки.., інформує Ukr.Media.

Перш ніж зав'язувати нові стосунки, людина повинна розібратися зі своїми минулими стосунками, зробити певні висновки і позбутися від почуттів (та прив'язки) до свого колишнього партнера. На жаль, деякі діють з точністю до навпаки. Природно, це призводить до катастрофічних наслідків.

Оскільки людина все ще відчуває прихильність до колишнього партнера, він просто не здатний сформувати емоційний взаємозв'язок з кимось іншим. Дуже важливо знати і вміти розгледіти ознаки, що кажуть про те, що коханий ще не забув про свої минулі стосунки. Так ви зможете зрозуміти, чому ваші стосунки з цією людиною, якими б чудовими вони не були на початку, все-таки розпалися.

Ось 7 ознак того, що людина, з якою ви намагаєтеся побудувати відносини, ще не розібралася зі своїм минулим:

Він не приховує злість і ненависть у відношенні людини з минулого

Коли людина дійсно відпустила все те, що було раніше, вона не відчуває негативних емоцій по відношенню до колишнього партнера. По правді кажучи, емоційно стійка і адекватна людина спокійно сприйме, що їїколишній партнер тепер щасливий і у нього все добре.

Ваш улюблений день за днем підкреслює, що був нещасливий у попередніх відносинах? Це може бути ознакою того, що він зациклений на минулому.

Він водить вас за тим же місцях, куди ходив з попередньою дівчиною

Буває так, що людина зав'язує нові відносини лише, щоб забути про біль, яку йому заподіяли в минулих взаєминах. Це рішення людина не завжди усвідомлено приймає.

Він прагне заповнити порожнечу, яка утворилася після розставання. Доходить до того, що він влаштовує побачення в тих же місцях, куди ходив зі своєю колишньою.

Ваш обранець веде себе подібним чином? Він називає вас тим же ласкавим ім'ям, яким називав попередню дівчину? Ви проводите вільний час, займаючись тими ж хобі, якими він займався з колишньою? Якщо це так, то ця людина, ймовірно, використовує вас для того, щоб забути минуле та вилікуватися від попередніх стосунків.

Він все ще намагається дружити з колишньої

У людини, з якою ви зустрічаєтеся, є діти від попереднього шлюбу? Він змушений зустрічатися по роботі з колишньою? Якщо ні, то у вашої другої половинки просто немає причин дружити з тим, з ким його колись об'єднувала любов.

Коли стосунки пари закінчуються, обом потрібен час на те, щоб розібратися в собі і забути один про одного. Навіть якщо ці люди і стануть друзями, то це станеться через місяці (а то й роки) після розставання. Це станеться вже тоді, коли обидва збудують нові, міцні відносини.

Якщо людина не забула свого колишнього партнера, вона буде прагнути підтримувати з ним дружні стосунки. Особа потай сподівається повернути минуле.

Ви знаходите речі його колишньої у вашому домі

У гіршому випадку це може означати, що ваш коханий таємно зустрічається з колишньою. А найбільш ймовірно, що ваш партнер просто не хоче повертати якісь речі, що належать людині з його минулого.

Якщо він поверне ці речі, то зникне привід для зустрічей. Думка про те, що він не зможе побачитися з колишньою, заподіює йому біль.

Ваші відносини засновані на пристрасті і фізичному потязі. Ви не відчуваєте емоційного зв'язку

Це очевидна ознака того, що ваші стосунки для нього нічого не значать. Людині, з якою ви зустрічаєтеся, не цікаво спілкуватися і пізнавати вас ближче? Якщо так, то вас просто використовують.

Він стежить за колишньою в соціальних мережах

Коханий стверджує, що більше не спілкується з колишньою, але постійно заходить на її сторінку в соціальній мережі? Це може бути ознакою того, що людина ще не забула колишню любов.

Він постійно порівнює вас з колишньою

Він дозволяє собі говорити, що його попередня партнерка краща вас в тому чи іншому питанні? Людина просто висловлює свою неповагу до вас. І це причина задуматися про розставання. Насторожено ставтеся і до захоплених коментарів щодо того, наскільки ви краще його колишньої коханої.

В обох випадках партнер не бажає забути минулу любов і постійно згадує про неї. Це неправильно, адже вся його увага повинна бути спрямована виключно на вас і на нові відносини.

Ви зовсім не зобов'язані допомагати людині заліковувати рани. Ви ніяк не можете допомогти йому забути про минуле кохання, якщо він сам не хоче. Тільки від нього самого залежить бажання рухатися вперед. В очікуванні, коли ваш обранець повністю звільнитися від минулого, ви можете втратити роки. Навіщо вам відносини, в яких ви є лише способом відволіктися від болю минулого кохання?

Джерело