Головні якості чоловіків, яких ніколи не кидають жінки

Яких чоловіків можна назвати "елітою", адже жодна жінка в здоровому глузді не розірве з ними стосунків.

Чоловіки хочуть знати, як влаштований жіночий розум і як стати тим, кого дама потребуватиме. Накачаний прес, великий банківський рахунок чи тонкий гумор — що робить кавалерів привабливими й особливими у власних очах жінок? Звичайно, кожна панночка має своє розуміння, яким має бути справжній чоловік. Однак відомо, що існують чіткі риси характеру, на які майже всі дамочки звертають увагу і провокують їх бути більш відданими, добрими і чуйними, інформує Ukr.Media.

Вміння бути відповідальним

Жінок завжди привертають хлопці, які готові взяти відповідальність насамперед за своє життя. Тобто коли чоловік не звинувачує навколишніх, світову кризу та ретроградний Меркурій у тому, що у нього щось не виходить. Він знає, що все залежить від нього самого — чи це кар'єра, чи фінанси. Йдеться про відповідальність у глобальному плані, коли чоловік відповідає головою за всю свою сім'ю — дітей, дружину, батьків. Його ніхто не просить, але він знає, що це його обов'язок. Зараз слово "повинен" не дуже популярне, часто-густо всі готові відхреститися навіть від близьких при формулюванні "ти зобов'язаний". Але саме готовність брати відповідальність і добровільно ставати комусь потрібним — це, мабуть, одна з головних якостей справжнього чоловіка.

Начитаність та ерудованість

По-перше, з такою людиною завжди цікаво. Спілкування з ним наповнює та сприяє розвитку. По-друге, у людини, яка володіє знаннями в різних галузях, значно більше здібностей і можливостей вирішувати всілякі завдання та проблеми в сімейному житті: від ремонту електроприладу до самостійного врегулювання правових питань. По-третє, справді розумний, а не лише начитаний чоловік набагато краще розуміє жінку. З такою людиною завжди можна домовитись! Це ще один суттєвий плюс.

Знає собі ціну

Це не означає, що він не доглядатиме за жінкою, яка йому подобається, тому що "надто хороший" для цього. Але якщо чоловік розуміє, що його намагаються використати, то одразу йде. Він поважає себе, тож цінує власні сили, нерви, час.

Наділений мужністю

Це одна з найважливіших якостей. Кожна дівчина мріє про мужнього молодого чоловіка, який має харизму і внутрішній стрижень. Партнер вміє контролювати, але не стримувати емоції, а також бути в міру твердим, впевненим у собі та здатним захистити кохану. Жінки не люблять скигліїв зі слабким характером і без жалю з такими прощаються. Тому не скаржтеся днями та ночами на свої проблеми, роботу та начальника. Крім того, мужність — це орієнтація на розвиток та успіх. Насамперед йдеться про рішучість, бажання діяти, ставити собі мету. Будь-який чоловік повинен знати, чого хоче досягти і заради чого він живе.

Вміння співпереживати та підтримувати

Здатність співчувати важлива для реального життя з реальною жінкою, а не для сюжету бойовика. Ступінь вашої крутості актуальна лише за межами будинку. Із сім'єю ж від чоловіка чекають зовсім іншого. Не пафосної розмови і не гри м'язами. Вдома всі жінки хочуть бачити, як ви прийшли незламним і рішучим з поля бою, зняли з себе камуфляж із цинізму, слави та успіху і стали просто теплим та домашнім котиком. Ось про нього всі жінки і мріють. Щоб чоловік їх приголубив, пожалів і начистив морду кривдникам, якщо це буде треба.

Має фізичну силу

Спортивна фігура і свого роду загартування — обов'язкова складова образу привабливого хлопця, який малює собі кожне дівчисько. Гроші грошима, розум розумом, а от хирлявий хлопчина навряд чи впишеться в уявлення дами про ідеального чоловіка. Без сили м'язів, витривалості та здатності постояти за себе та свою жінку в будь-якій ситуації образ "справжнього мужика" буде неповноцінним.

Почуття гумору

Почуття гумору — одна з головних якостей, яку більшість дівчат хочуть бачити у майбутньому обранці. Здатність чоловіка розсмішити така важлива для багатьох жінок, тому що свідчить і про інтелект, і про вміння спілкуватися, і про те, що людина може подивитися на ситуацію з різних боків. На думку психологів, почуття гумору майже завжди супроводжують високі показники IQ. Знайти смішне означає оцінити, проаналізувати навколишню дійсність. Почуття гумору — одна з найвищих ознак розуму та здоров'я особистості.

Сексуальний натиск

Зрозуміло, темперамент у всіх різний. І часом відмінності просто не дозволяють людям бути разом. Але все ж таки близькість — важлива частина життя будь-якої пари. Так ось хлопець повинен і в ліжку бути справжнім. Тобто любити свою жінку та вміти її задовольняти. Працюйте і розвивайтеся і щодо цього теж — тоді жінка заплющить очі на ваші недосконалості за іншими позиціями нашого списку.

Джерело