Генштаб повідомив про масштабні удари по Росії

Генштаб повідомив про масштабні удари по Росії

Фото: Соцмережі Пожежа на нафтобазі у Росії через атаку дронів

У ніч на п’ятницю безпілотники атакували Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи.

За дві останні ночі Сили оборони України здійснили низку успішних ударів по важливих об’єктах на території Росії. Були уражені нафтопереробні заводи (НПЗ) та інші цілі, повідомив Генштаб ЗСУ у п’ятницю, 21 червня.

  Так, в ніч на 20 червня підрозділи ЗСУ та СБУ уразили склад пально-мастильних матеріалів ворога в Тамбовській області і нафтобазу Енемська в Республіці Адигея.

Підтверджено, що під час удару по складу пально-мастильних матеріалів в Тамбовській області було пошкоджено як мінімум одну ємність із нафтопродуктами. А в районі нафтобази в Адигеї зафіксовано щонайменше п’ять вибухів. Після цього там почалася пожежа.

У ніч на 21 червня безпілотники атакували Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи.

Також атаки зазнали радіолокаційні станції й центри радіолокаційної розвідки росіян в Брянській області та тимчасово окупованому Криму. Інформація щодо ураження цілей уточнюється.

Тим часом у Краснодарському краї були уражені місця зберігання й підготовки до застосування Shahed-136, а також навчальні корпуси, пункти управління та зв’язку розрахунків “шахедів”.

Внаслідок удару була зафіксована серія вибухів, а також пожежа з подальшою детонацією.

“Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та припинити збройну агресію Росії проти України”, – зазначили в Генштабі.

У свою чергу російське міноборони заявило, що сьогодні вночі ППО начебто “знищила” 70 БПЛА над територією Криму і акваторією Чорного моря, 43 дрони над територією Краснодарського краю та один БПЛА над територією Волгоградської області. Також окупанти відзвітували про начебто “знищення” шести морських дронів.

Нагадаємо, вночі 18 червня у Росії під удар дронів потрапили дві нафтобази: нафтоналивні термінали в місті Азов Ростовській області та нафтобаза у Краснодарському краї.

Джерело