Генштаб оцінив ситуацію на фронті

Генштаб оцінив ситуацію на фронті

Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook Найважчі бої точаться на Покровському напрямку

З початку доби на Покровському напрямку ЗСУ відбивали 15 атак противника. 10 штурмових дій зупинено.

Протягом минулої доби зафіксовано 138 бойових зіткнень, сьогодні станом на 10.00 – вже 47. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ в ранковому зведенні в неділю, 30 червня.   З початку доби відбулося 47 бойових зіткнень, російські загарбники завдали вісім авіаційних ударів (16 КАБ) та 38 ударів дронами-камікадзе, здійснили 667 обстрілів позицій наших військ.
  На Харківському напрямку українські війська успішно відбили одну атаку окупантів в районі Глибокого.    
  За минулу добу ворог втратив на цьому напрямку 168 осіб особового складу, одну бойову броньовану машину, одну артсистему та 11 автомобілів. Пошкоджено танк, чотири артсистеми та чотири автомобілі.
  Куп’янський напрямок. Триває бій в районі Стельмахівки. Ситуація контрольована. На Лиманському напрямку ЗСУ стримують дві атаки противника біля Невського та Макіївки.   На Сіверському напрямку ворог атакує в районах Спірного, Верхньокам’янського та Виїмки. Всього п’ять штурмових дій, три з яких уже відбито.
  На Краматорському напрямку наші війська стримують три атаки противника в районі Іванівського та Часового Яру. Ще одну штурмову дію успішно відбито. 
  На Торецькому напрямку окупанти двічі безуспішно намагалися покращити своє становище в районах Північного та Південного.
  Гаряче на Покровському напрямку. Сили оборони з початку доби відбивали 15 атак противника. 10 штурмових дій зупинено. П’ять атак в районах Прогресу, Новоолександрівки, Воздвиженки, Євгенівки та Новоселівки Першої тривають.
  На цьому напрямку за попередню добу втрати ворога склали: 343 осіб, два танки, дві ББМ, сім одиниць автомобільної техніки та дві артсистеми. Пошкоджено чотири бойові броньовані машини, сім автомобілів та сім артсистем.
  Курахівський напрямок. Загалом вже 10 атак противника за сьогодні. Вісім спроб ворога прорвати наші рубежі успіху не мали, дві атаки тривають.
  На Времівському напрямку ЗСУ відбивають дві атаки противника в районі Водяного. Також успішно зупинено штурмові дії ворога в районі Урожайного.
  На Гуляйпільському напрямку підрозділи наших військ відбивають одну атаку противника на напрямку Чарівного. 
  Оріхівський напрямок. Сили оборони зупинили дві атаки противника в районі Роботиного. На решті напрямків активних дій окупанти не проводили.
  Минулої доби ЗСУ ліквідували 1140 окупантів, а всього з початку вторгнення в Україну загинули 542 700 військових Росії.

Війська РФ протягом 29 червня атакували 106 населених пунктів та 181 об’єкт інфраструктури.

Джерело