Генштаб назвав найгарячішу зону біля Покровська

Генштаб назвав найгарячішу зону біля Покровська

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook ЗСУ стримують російські атаки на сході і півдні України

Агресори підтримують високу інтенсивність атак і вже 12 разів намагався покращити тактичне положення.

Від початку доби кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 49. Найбільша активність ворога і надалі спостерігається на Покровському напрямку, повідомив Генштаб ЗСУ у четвер, 30 травня.

Зазначається, що тут агресор підтримує високу інтенсивність атак і вже 12 разів намагався покращити тактичне положення.

“Найгарячіша зона на мапі бойових дій – район села Новоолександрівка на Донеччині, де наразі наші воїни відбивають три ворожі штурми”, – йдеться у повідомленні.

Також тривають бої поблизу Євгенівки та Уманського. ЗСУ зупинили атаку ворона у напрямку населеного пункту Прогрес.

На Харківському напрямку відбулося два бойові зіткнення. Одну атаку противника відбито. На іншій ділянці ЗСУ наносять вогневе ураження по загарбникам.

На Куп’янському напрямку кількість штурмових спроб окупантів зросла до трьох. Триває бойове зіткнення в районі  Іванівки.

Сьогодні противник активний і на Сіверському напрямку. Тут росіяни вже сім разів ходили в атаку. Триває відбиття трьох штурмів поблизу Роздолівки, ще один бій триває в районі Білогорівки. Ситуація під контролем.

На Краматорському напрямку кількість бойових зіткнень збільшилася до шести. Штурмові дії росіян поблизу Калинівки, Кліщіївки і Нового відбиті. Продовжується бій біля Андріївки.

На Курахівському напрямку ЗСУ цієї доби відбивали вже вісім ворожих атак. Два бойові зіткнення тривають у районі Красногорівки, де росіяни намагаються прорвати рубежі оборони.

Також два бої продовжуються біля Урожайного. Загалом на Времівському напрямку ворог сьогодні тричі вдавався до атак.

Три бойові зіткнення тривають на Оріхівському напрямку. Тут підрозділ противника проводить штурм із Мирного на Малі Щербаки. Ще одне місце протистояння – поблизу села Новоандріївка. Ситуація контрольована, росіяни отримують гідну відсіч.

На Придніпровському напрямку кількість бойових зіткнень на лівобережних плацдармах зросла до трьох.

Нагадаємо, за добу 30 травня втрати російських загарбників становили 1160 осіб. Загальна кількість втрат Росії перевищила 506 тисяч осіб з початку війни.

Джерело