Фрази, які ніколи не варто говорити людині, з якою ви обідаєте за одним столом

Слова, які змусять людей вас уникати.

Приймання їжі для багатьох людей — досить інтимний процес: тож якщо друзі та колеги із задоволенням ділять із вами обід — турбуватися нема про що. Харчуєтеся на гордій самоті? Зверніть увагу на те, що ви зазвичай говорите супутникам за столом, — наступні п'ять коментарів краще залишити при собі, інформує Ukr.Media.

Ви на дієті?

Кожна людина замовляє те, що хоче і готова з'їсти, якими б не були причини. В обговоренні дієти немає нічого поганого, коли ця тема доречна. Випадки, коли тригером стає чийсь вибір страв, до таких не належать. Не варто тиснути на хворе — а тема харчування і схуднення для багатьох саме така.

Їсте і не товстієте!

Увага до вмісту чужої тарілки може поставити людину в незручне становище. Можливо, ваше зауваження справедливе і підтримувати форму співрозмовникові вдається тільки за рахунок хорошого метаболізму. Але що, якщо ця "суперздатність" — результат виснажливих тренувань? Загалом, не варто навіть намагатися мірятися тілами: раціон — особиста справа кожного.

Ви ж не збираєтеся все це з'їсти?

Подібні заяви можуть вам здаватися жартом, що ні до чого не зобов'язує, але погодьтеся — у цій фразі є частка іронічного засудження. Тим більше, коли очевидно, що людина якраз збирається з'їсти все і, можливо, навіть розраховувала на добавку до вашого їдкого коментаря. Якщо в колеги по застіллю є проблеми із зайвою вагою — питання буде болючим, а якщо ні — то ви лише здастеся заздрісними. Ні одне, ні інше не принесе вам нових друзів.

Вирішили перейти на ЗСЖ?

Дивно, як просто за допомогою цього питання вдається принизити людину та одночасно засудити відповідальний здоровий вибір їжі. Комусь дійсно важливо уникати певних продуктів, а хтось цілком спокійно може їсти абсолютно все (в помірних кількостях), і таке харчування теж може бути збалансованим та здоровим. Знущання на тему в жодному разі не доречні.

Скоро залишаться шкіра та кістки

Якщо ви дійсно маєте рацію, знайте, що людині з реальним розладом харчової поведінки ваш коментар може ще більше нашкодити. Інакше так говорити просто безглуздо. За допомогою цієї фрази ви справите враження нетактовної людини, спілкування з якою хочеться по можливості уникнути.

Джерело