Фрази, які допоможуть звести конфлікт до нуля

Ці 8 чітких фраз допоможуть погасити будь-який конфлікт.

Встигнувши в певний момент перемкнути увагу співрозмовника на іншу тему, ви не лише уникнете конфлікту, але і ухилитеся від неприємних наслідків сварки, звівши її до спокійної розмови, інформує Ukr.Media.

Я розумію, що ви засмучені, тому пропоную…

Таким реченням ви висловите повагу та участь до проблеми свого опонента, покажіть йому свою не байдужість.

Як тільки людина почує, що її розуміють – вона трохи заспокоїться, тому важливо закінчити фразу слушною думкою. Це дасть вам шанс поговорити зі спокійною людиною, без агресії і поспішних рішень.

Я хочу зрозуміти вас, допоможіть мені будь ласка

Подібна фраза допоможе практично в будь-якій спірній ситуації. Коли ви скажете, співрозмовник, щонайменше, візьме паузу для обдумування того, як краще донести до вас свою проблему. Невелика перерва в суперечці погасить сварку.

Потрібно зробити перерву і заспокоїтися, щоб ми обидва не наговорили зайвого

Вживши таку пропозицію, ви визнаєте рівнозначність вас і співрозмовника. Ви пропонуєте зробити перепочинок у суперечці, тому що не тільки опонент, але і ви перебуваєте в стані стресу і не здатні контролювати емоції.

Таким чином, у вас з'являється можливість взяти тайм-аут у конфлікті, в процесі якого він буде погашений.

Нам необхідний час все обдумати і вибрати правильне рішення

Вчасно вживши цю фразу, ви отримуєте можливість уникнути прийняття невірних рішень. У конфлікті, коли емоції беруть верх над здоровим глуздом, легко вибрати хибний шлях в діалозі і прийти до неправильного результату.

Пропонуючи взяти паузу, ви даєте можливість «охолонути» всім учасникам розмови, таким чином гасите конфлікт.

Як я можу допомогти вирішити вашу проблему?

Ви стверджуєте, що проблема є, тим самим позбавляючи опонента необхідності доводити її існування, а також пропонуєте свою допомогу.

Такий позитивний посил розуміння в бік співрозмовника не залишить шансів для сварки, навпаки – призведе до конструктивного діалогу.

Я розумію вашу проблему, пропоную подивитися на неї з іншого боку

Якщо ваша точка зору відрізняється від думки співрозмовника і необхідно її озвучити, ця фраза здатна допомогти. Ви приймаєте і розумієте точку зору співрозмовника і його аргументи, але також маєте своєї.

Після того, як ви погодилися з думкою свого опонента, він змушений буде вислухати вас.

Давайте припинимо кричати прямо зараз

Простий прийом, відмінно підійде для залагодження сімейного конфлікту. Вашу пропозицію змінити тембр голосу можна пов'язати з пізнім часом або сном маленької дитини.

У будь-якому випадку, шанс на перехід до спокійного діалогу з'явиться.

Ти така красива/красивий, коли злишся

Миттєве переключення уваги на персону вашого співрозмовника легко погасить сварку.

Джерело