Франція надішле інструкторів в Україну – Сирський

Франція надішле інструкторів в Україну - Сирський

Фото: Getty Images Французи тренуватимуть бійців для ЗСУ в Україні

Олександр Сирський підписав документи, які дозволять першим французьким інструкторам прибути в навчальні центри в Україні.

Франція направить своїх інструкторів до України для навчання військових. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram в понеділок, 27 травня.

Він розповів, що сьогодні разом із міністром оборони Рустемом Умєровим провів онлайн-переговори з міністром оборони Франції Себастьяном Лекорню.

“Радо вітаю ініціативу Франції направити в Україну інструкторів для підготовки українських військовослужбовців”, – зазначив головком і додав, що вже підписав документи, які дозволять першим французьким інструкторам відвідати українські навчальні центри, ознайомитись з інфраструктурою та персоналом.

Сирський висловив сподівання, що рішучість Франції буде спонукати інших партнерів України долучитися до такої ініціативи.

Нагадаємо, у березні президент Франції Еммануель Макрон не виключив введення військ в Україну. За його словами, Росія не повинна перемогти у війні. Також Макрон назвав умови для введення військ.

Після цього у Кремлі визнали, що Франція дійсно може “підвищити ступінь своєї залученості” до війни в Україні.

Також президент Володимир Зеленський оцінив слова Макрона щодо французьких військ в Україні.

Джерело