Фокус уваги — на допомозі Україні: Президент поспілкувався з амбасадорами UNITED24

Президент України Володимир Зеленський провів онлайн зустріч з амбасадорами фандрейзингової платформи UNITED24, на якій обговорили підтримку України у світі й те, що можна зробити, аби фокус уваги залишався на допомозі нашим людям від російського терору.

Про це глава держави повідомив у телеграмі.

Володимир Зеленський поспілкувався з амбасадорами – Френсісом Фукуямою, Скоттом Келлі, Річардом Бренсоном, Мішею Коллінзом, Марком Геміллом, Лієвом Шрайбером, Кетрін Винник та Іванною Сахно, Тімоті Снайдером, Бредом Пейслі, а також Вейном Сермоном, Беном МакКі та Маком Рейнольдсом з гурту Imagine Dragons.

«Дякую за ваші донати, політику підтримки й ваші голоси, які чують у всьому світі. Це дуже важливо. Окрема подяка за те, що продовжуєте працювати над приверненням уваги США до боротьби українського народу за свободу та незалежність», — зазначив Президент України.

Нагадаємо, торік фандрейзингова платформа UNITED24 зібрала майже 300 мільйонів доларів внесків для підсилення оборони та захисту України.

Як повідомляла АрміяInform, у 2024 році майже 100 мільйонів гривень з коштів UNITED24 спрямують на обладнання для розмінування.

Джерело