Федоров розповів про російський терор на Запоріжжі

Федоров розповів про російський терор на Запоріжжі

Фото: informator.ua (ілюстративне фото) Росіяни продовжують терор на Запоріжжі

У Мелітополі росіяни розстріляли чоловіка й кинули тіло на вулиці, а в Енергодарі – засудили людину за вірш.

Російські загарбники продовжують тероризувати мирне населення на тимчасово окупованих територіях України. Про випадки знущання з цивільних повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров у Telegram у вівторок, 5 березня.
  За його словами, в окупованому Мелітополі росіяни розстріляли чоловіка та кинули тіло прямо на вулиці. Вбивство скоїли раніше засуджені найманці.    “Троє мешканців Мелітопольщини силовики викрали та склепали проти них безглузде звинувачення у бажанні отруїти гауляйтера Балицького…супом у їдальні”, – розповів Федоров.   В Енергодарі окупанти засудили місцевого жителя за публікацію в соцмережах вірша власного авторства, яке “ображало честь та гідність росіян”.   “Честі й гідності у РФ давно не лишилось, на відміну від хворої фантазії, з якою росіяни намагаються знищити українців на захоплених територіях. Проте це їм точно не вдасться”, – підкреслив очільник Запорізької ОВА.

Раніше повідомлялося, що тимчасово окупованих територіях росіяни посилюють терор з використанням технологій, зокрема застосовують патрулювання безпілотниками і прослуховування телефонів. 

Окупанти забирають житло навіть у тих, хто отримав паспорт РФ – ЦНС

Джерело