Федорівський та Грисьо залишаться футболістами «Оболоні»

Федорівський та Грисьо залишаться футболістами «Оболоні»

30.05.2026 12:38 джерело Столичний клуб української футбольної Прем'єр-ліги (УПЛ) продовжив співпряцю із двома гравцями, контракти яких спливали улітку 2026 року.

Як повідомляє пресслужба «пивоварів», нові угоди з клубом підписали воротар Назарій Федорівський та захисник Максим Грисьо, передає джерело.

«Футболісти й надалі захищатимуть кольори нашого клубу й допомагатимуть команді у новому сезоні.

Бажаємо Назарію та Максиму успішних матчів, яскравих емоцій і нових перемог разом з «Оболонню», – йдеться у повідомленні київського клубу.

Джерело