Фахівці розповіли, чому чоловіки часто бояться підійти до жінки і заявити про свої наміри

Чого чоловіки бояться найбільше при знайомстві з жінкою.

Чоловіки мають безліч фобій. Під час знайомства з жінкою багато представників сильної статі теж відчувають страхи. Психологи розкажуть, чому багато чоловіків бояться знайомитися першими, інформує Ukr.Media.

Вони бояться красивих жінок

Це правда, але лише частково. Вони бояться наслідків, адже багато чоловіків у курсі того, що красиві жінки частіше відмовляють. Вони недоступні, тому що бажають бачити поряд з собою тільки успішних чоловіків.

Чоловік просто не хоче розчаровуватися, побачивши симпатичну жінку. У нього всередині в цей момент немов дві потужні сили борються одна з одною. Одна половина мозку каже: «Спробуй — можеш зірвати джекпот», а друга парирує: «Ні, це погана ідея. Ти просто поставиш себе в незручне становище».

Страх бути неприйнятим

З вивченням цього страху можна ще ближче підійти до розуміння чоловічої психології. Чоловіки нормально сприймають правильну відмову, коли жінка спокійно говорить, наприклад, що «вона вийшла заміж». Чоловіки бояться, що їм дадуть відповідь дуже грубо і різко.

Є також страх виявитися висміяним, страх критики з боку оточуючих. Все це йде з дитинства, адже багатьох з нас виховували в критиці. Батьки, особливо в країнах СНД, дуже часто фокусують увагу на тому, що діти роблять неправильно. Ці страхи формують ставлення чоловіків до ризиків та ініціативності у любові в майбутньому.

Небажання псувати собі настрій

Уявіть собі успішного чоловіка, у якого є все, чого душа бажає. Він, щасливий і веселий, йде вулицею або сидить в кафе і бачить гарну жінку. У нього тут же включається внутрішній конфлікт — підійти чи не підійти.

Більшість навіть сильних і успішних чоловіків просто не захочуть псувати собі настрій, знаючи, що можуть отримати не найприємнішу відмову. Саме тому чоловіки частіше підходять до простих дівчат або до тих, хто усміхається і випромінює добро, бо з ними менша ймовірність отримати грубу відмову.

Помилки в мисленні жінок

Багато жінок думають, що якщо чоловік сильний і впевнений в собі, то він зможе познайомитися з ким завгодно і коли завгодно. Психологи відзначають, що далеко не завжди чоловік, який дуже успішний у бізнесі, в бойових видах спорту, в будь-який інший суто чоловічій сфері, успішний і в знайомствах. Успіх в одному зовсім не означає, що він може взяти і підійти до будь-якої дівчини.

З іншого боку, є й ті, хто абсолютно безстрашний у цьому плані. Йдеться про пікаперів, які цього вчилися. Вони вміють знайомитися з ким завгодно і коли завгодно, але серед них практично немає гідних чоловіків, які заволоділи такими навичками спеціально для пошуку нареченої, або матері майбутніх дітей. Саме тому дуже важливо задати собі головне питання про те, хто ж вам потрібен: майстер знайомств або просто хороший чоловік.

Як поводитися, щоб чоловіки хотіли з вами знайомитися

По-перше, треба бути в гарному настрої. Випромінюючи позитив, ви притягуєте таких же позитивних чоловіків, які швидше за все не стануть вам грубити. Необхідно транслювати добро.

По-друге, важливо бути відкритими до діалогу і розмови. Потрібно вміти бути більш зрозумілими в плані спілкування. Багато жінок навмисно виглядають так, наче до них не можна підходити на гарматний постріл. Потім вони розводять руками і не розуміють, чому до них не підходить знайомитися взагалі ніхто, або на горизонті з'являються тільки якісь пікапери.

Багато дівчат бояться, що якщо вони стануть більш відкритими, то до них будуть підходити знайомитися слабкі або токсичні чоловіки. Це не так. У будь-якому випадку, ймовірність появи у вашому житті успішного, доброго й турботливого чоловіка буде набагато вищою. Несіть у світ і позитив, щоб він відповідав вам тим же.

Джерело