Еліна Світоліна та Сергій Стаховський проведуть серію дитячих турнірів в Україні

Еліна Світоліна та Сергій Стаховський проведуть серію дитячих турнірів в Україні

06.05.2026 14:26 джерело Благотворительный фонд Svitolina Foundation оголошує про проведення щорічної серії дитячих турнірів Svitolina & Stakhovskyi Tennis Tour by EONIAN TRADE – ініціативи, спрямованої на розвиток юних українських тенісистів віком до 14 років.

Як інформує сайт Svitolina Foundation, програма відбудеться під патронатом українських тенісистів Еліни Світоліної та Сергія Стаховського, а також за підтримки харківського бізнесмена, мецената, засновника EONIAN TRADE та члена наглядової ради ФК «Металіст 1925» Дениса Ковтуна, передає джерело.

Перший етап турніру відбудеться з 26 по 31 травня 2026 року у тенісному центрі «Tennis Park» у Києві. Упродовж сезону тур охопить кілька міст України: наступні етапи проходитимуть у тенісному центрі «Софія» у Рівному та сучасному тенісному центрі «UNI FORCE» у Львові.

Цього року турнір отримав статус першої категорії та включений до офіційного календаря Федерації тенісу України. Це означає, що учасники змагань отримуватимуть національні рейтингові очки, а також внутрішні турнірні бали для відбору до фінального етапу.

Джерело