Еліксир, котрий допоможе очистити легені особливо, якщо ви палите

Еліксир, котрий очищає легені.

Паління, це жахлива звичка, але навіть те, що вона впливає на здоров'я, не заважає людям продовжувати палити. Справжні наслідки з'являються після років паління, тому, люди які палять роками, зазвичай мають постійний кашель. У деяких курців також розвивається бронхіт. Хоча, найкраще, що ви можете зробити, це кинути палити. Якщо ж ви не можете, ця стаття в будь-якому разі вам допоможе, інформує Ukr.Media.

Найбільше страждають легені від цієї жахливої звички. Взагалі, смоли відкладаються у легенях, що може призвести до болю у грудях. Інколи це також призводить до розвитку канцерогенних клітин у легенях, роті та горлі.

Як очистити ваші легені

На щастя, є природній засіб, котрий допоможе впоратися із цим. Ви можете вивести смоли та токсини, і привести у порядок респіраторну систему.

Еліксир, котрий очищає легені

Інгредієнти:

  • 1 кг цибулі порізаної на кільця
  • 400 грам меду
  • 1 маленький корінь імбиру
  • щіпка кукруми
  • 1 літр води

Спочатку беремо воду, додаємо мед, і ставимо на вогонь. Додаємо цибулю і корінь імбиру, потім додаємо куркуму. Коли рідина трошки прокипить, зменшуємо вогонь, і кип'ятимо суміш, поки вона не зменшиться у 2 рази. Проціджуємо її у посудину і ставимо охолодити. Зберігати цю суміш можна у холодильнику. Приймаємо по 2 столові ложки кожен ранок на голодний шлунок. Робимо те саме ввечері за дві години до їжі.

Чому ці ліки такі ефективні

Ці ліки складаються з дивовижних і сильних інгредієнтів. Імбир виведе зайвий слиз із легенів і допоможе позбутися токсинів. Цибуля буде запобігати респіраторним проблемам і боротися із раком. Куркума бореться з бактеріями, вірусами та раком.

Джерело