Експерти з етикету перерахували запитання, які не ставлять виховані люди

Які питання варто обходити стороною.

Існує цікава комунікативна навичка, яку мають опанувати всі без винятку. Насамперед, це здатність правильно вести розмову, інформує Ukr.Media.

У вас немає бажання конфліктувати з оточуючими? Ви боїтеся втратити хороших друзів? Тоді вивчіть уважно і проаналізуйте ці 6 запитань. Їх ставлять тільки невиховані люди. Таких "персонажів", як ви знаєте, ніхто не любить.

Чи не час вам завести дитину?

Думати про продовження роду повинні самі партнери, але аж ніяк не їхні цікаві знайомі. До того ж, деякі люди свідомо відмовляються від можливості стати батьками.

Питання, що стосуються дітей, завжди дратують і напружують бездітних людей. Це вже пряме втручання в чужу сім'ю і порушення особистого простору. Нерозумно навішувати ярлики на тих, хто не відповідає вашим очікуванням.

Є ще один момент: один із партнерів може виявитися безплідним. Зрозуміло, людина сильно образиться після таких розпитувань. Тому гарненько подумайте, перш ніж запитувати знайомих про таке.

Ви мати та дочка?

Іноді в жінок навіть навертаються сльози на очах від такої нетактовності. Особливо, якщо ці жінки — рідні сестри або найкращі подруги.

Зрозуміло, будь-яка пані жахнеться, якщо її приймуть за матір власної сестри або приятельки. Жодній представниці слабкої статі не хочеться виглядати старшою за своїх ровесниць і тих дівчат, які трохи молодші за них.

Ви не бажаєте потрапити в неприємну ситуацію? У такому разі не запитуйте про спорідненість у жінок, яких ви мало знаєте.

Не вгадуйте і не перераховуйте вголос всілякі статуси. Зачекайте, і незабаром співрозмовниці самі відкриють вам головну таємницю.

Який розмір твоєї зарплати?

У кожної людини індивідуальні матеріальні досягнення і можливості. Тільки нетактовний співрозмовник стане цікавитися чужою заробітною платою. Якщо ви сунете ніс не у свою справу, то отримаєте вельми агресивну відповідь і побачите незадоволене обличчя візаві. Цим питанням ви ошелешите людину.

Ви боїтеся заробити славу цікавої та заздрісної людини? Тоді не ставте оточуючим запитання, що стосуються їхнього фінансового становища.

Це татуювання залишиться на все життя?

Усі, хто робив тату, не раз стикалися з подібними запитаннями.

Більшість людей відповідає спокійно. Але якщо це питання прозвучить сотню разів, то зірветься навіть найспокійніша і найскромніша людина. Натільні малюнки роблять усвідомлено. Головне, щоб тату подобалося його власникові.

Якщо ви звернетеся до візаві з подібним питанням, то він засмутиться. Найімовірніше, він вирішить, що ви сумніваєтеся в якості та красі нанесеного на тіло малюнка. Звичайно, у співрозмовника складеться негативна думка про вас.

Ти збираєшся йти під вінець чи хочеш померти старою дівою?

Від цього запитання божеволіють усі дівчата та жінки, які не планують створювати сім'ю найближчим часом.

Далеко не кожна людина любить посвячувати співрозмовників у своє особисте життя. Особливо, якщо її спосіб життя відрізняється від стандартного, загальноприйнятого. Ніхто не хоче, щоб на нього тиснули. Ніхто не хоче почуватися винним і неповноцінним.

Схожими питаннями люблять докучати незаміжнім дамам родичі. Ця ситуація болюча. Багато представниць слабкої статі почуваються неповноцінними через власних матерів і бабусь.

Близькі невпинно тероризують дівчат, сподіваючись змінити все на краще. Але виходить, як завжди, тільки гірше. У вас є незаміжня приятелька або сестра? Не турбуйте її з цього приводу. Бідоласі й так несолодко!

Ви досі не розлучилися?

Багато людей вважають за краще не виставляти напоказ свої любовні стосунки і все, що з ними пов'язано. Необхідно ставитися з повагою до їхнього рішення. Ситуації бувають різні.

Можливо, ваш співрозмовник терпить зради або зберігає союз із коханою людиною заради маленької дитини. Навряд чи людині захочеться сурмити на весь білий світ про свої проблеми на любовному фронті.

Тримайте рота на замку, якщо дорожите спілкуванням із цією особистістю. В іншому разі вона почне вас уникати, затамувавши образу.

Джерело