«Динамо» вийшло до 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА
11.12.2025 04:32 джерело Футболісти київського «Динамо» (гравці до 19-ти років) провели поєдинок у відповідь третього раунду «Шляху чемпіонів» Юнацької ліги УЄФА.
«Біло-сині» на арені Easter Road у шотландському місті Единбург зіграли внічию з місцевим «Хіберніаном» – 1:1, передає джерело.
У першій грі у Становій Волі (Польща) кияни перемогли британців з рахунком 1:0.







Залиште відповідь