ДПСУ розповіла про перетин кордону чоловіками

ДПСУ розповіла про перетин кордону чоловіками

Фото: Держприкордонслужба України Прикордонники пояснили, що згідно з законом України громадяни мають стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані

Прикордонник пояснили, що перевірятимуть військово-облікові документи у всіх чоловіків-українців віком від 18 до 60 років.

Чоловіки з 17 липня не зможуть виїхати за кордон без військового квитка. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України на своєму Telegram-каналі в суботу, 6 липня.

“З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону стосуватиметься всіх чоловіків у віці від 18 до 60 років”, – ідеться в повідомленні.

Прикордонники пояснили, що згідно з законом України № 3633-IX до 16 липня громадяни України мають стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані.

“Починаючи з 00.00 17 липня під час перетинання державного кордону України на виїзд прикордонники перевірятимуть в усіх громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років військово-облікові документи”, – додають у ДПСУ.

У разі відсутності таких документів у перетині державного кордону на виїзд з України буде відмовлено.

У ДПСУ розповіли, як зросли “розцінки” за втечу за кордон для ухилянтів

Джерело