Доведеться “розплатитися” тілом: звички, які неминуче призводять до переїдання

Переїдання може призвести до набору зайвої ваги, проблем із травленням і розвитку різних захворювань.

Багато людей страждають від переїдання, спричиненого різноманітними чинниками. Але є звички, які провокують людину їсти більше, і їх необхідно терміново позбуватися, інформує Ukr.Media.

За словами дієтологів, люди спочатку можуть не помічати, як розмір їхньої порції починає збільшуватися, тому що почуття голоду стає вгамувати все складніше. Але це загрожує серйозними наслідками для здоров'я, адже, крім того, що людина набирає зайві кілограми, у неї починаються проблеми з травленням. Така поведінка призводить до розвитку багатьох захворювань, зокрема діабету. Які ж звички провокують переїдання?

Мета швидко схуднути до літа або якоїсь важливої події

Процес схуднення досить тривалий, хоча багато що залежить від індивідуальних особливостей організму. Але все ж варто запастися терпінням. Але якщо людина починає виснажувати себе голодом — це стрес для організму, і коли вона повертається до звичайного режиму харчування, відбувається зрив, і вона може набрати додаткові 3-5 кілограмів.

Звичка їсти під час приготування їжі

Така звичка може призвести до неконтрольованого споживання калорій і порушення харчового режиму. Це часто спричиняє переїдання, адже людина може не усвідомлювати, скільки вона вже з'їла до основного приймання їжі, що в підсумку сприяє набору зайвої ваги й проблемам із травленням.

Звичка дивитися щось під час приймання їжі

Ця звичка відвертає від процесу їжі, знижуючи усвідомлення кількості споживаної їжі. Це може призвести до переїдання, оскільки людина втрачає контроль над сигналами голоду і ситості, часто з'їдаючи більше, ніж потрібно. Крім того, така звичка може сприяти швидкому споживанню їжі, що теж негативно позначається на травленні та загальному здоров'ї.

Джерело