Допомога США: Зеленський розказав, що потрібно ЗСУ

Допомога США: Зеленський розказав, що потрібно ЗСУ

Фото: Пресслужба президента України Зеленський озвучив, чим важливо наповнити схвалений США пакет допомоги Україні

Глава держави розповів про те, чим важливо наповнити схвалений Конгресом США пакет допомоги нашій Україні.

Пакет допомоги від США важливо наповнити дефіцитною зброєю. Про це заявив президент Володимир Зеленський в ефірі програми Meet the Press американського каналу NBC.   “Ми пів року чекали. Але не просто сиділи, ми всі боролися разом. Я хочу подякувати всій нашій команді й усій команді у США, які робили все, щоб ми отримали позитивне рішення. Сьогодні воно нам стовідсотково дуже сильно допоможе. Я вважаю, що ця підтримка реально посилить Україну і ЗСУ”, – сказав глава держави.   Зеленський наголосив, що завдяки цій підтримці в України буде шанс на перемогу. Але для цього важливо наповнити пакет саме тим, чого найбільше потребують ЗСУ. Для відсічі російським окупантам українцям потрібна дефіцитна зброя.   “Це й артилерія, і стратегічна далекобійна зброя, ATACMS – це все важливо, щоб не втрачати людей на фронті. Тому що ми їх втрачаємо через те, що у нас немає відповідної далекобійної зброї. Тому вона, а також протиповітряна оборона, яка так важлива, безумовно, сьогодні – це пріоритет”, – сказав президент.   За словами Зеленського, зараз Україна чекає на позитивне рішення Сенату й сподівається, що зможе одержати допомогу без затримок.   “Після стабілізації у нас є всі шанси отримати ініціативу. Для цього повинна прийти відповідна зброя”, – підсумував президент.

Нагадаємо, 20 квітня Палата представників американського Конгресу прийняла законопроєкт про надання майже 61 млрд доларів допомоги Україні. Більша частина цієї величезної суми піде на військову підтримку.

Голова комітету Сенату США з розвідки Марк Ворнер сподівається, що закон про допомогу Україні надійде на підпис Джо Байдену 23 або 24 квітня, що запустить постачання ракет ATACMS дальнього радіуса дії до України.

Джерело