До Києва прибув начальник Генерального штабу Збройних сил Польщі

До Києва прибув начальник Генерального штабу Збройних сил Польщі

Фото: Генеральний штаб Війська Польського Начальник Генштабу Збройних сил Польщі генерал Вєслав Кукула вшанував пам’ять загиблих українських бійців

Гість шанував пам’ять загиблих за незалежність України бійців – розпочав робочу зустріч у Києві з покладання букета квітів до Стіни пам’яті.

На запрошення головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського до Києва прибув начальник Генерального штабу Збройних сил Польщі генерал Вєслав Кукула. Про це в четвер, 4 липня, повідомив Генеральний штаб Війська Польського.

“Начальник Генерального штабу Збройних сил Польщі генерал Вєслав Кукула розпочав робочу зустріч у Києві з покладання букета квітів до Стіни пам’яті загиблих за Україну. Генерал завітав на запрошення головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського”, – йдеться в повідомленні.

У Генштабі ЗС Польщі наголосили, що “це ще одна важлива зустріч обох командувачів, яка демонструє солідарність і співпрацю між Польщею і нашим східним сусідом перед обличчям російської агресії”.

Напередодні повідомлялося, що голова Генасамблеї ООН побував у Бучі й Бородянці.

А 2 липня до Києва приїздив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Джерело