До Києва прибула спецпредставник США з економічного відновлення України

До Києва прибула спецпредставник США з економічного відновлення України

Фото: Денис Шмигаль, Телеграм У Києві з візитом перебуває спецпредставник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер

Сторони обговорили зміцнення української економіки, співпрацю з США над посиленням експортних спроможностей, а також основні потреби України на цей рік.

До Києва 12 січня з візитом прибули спецпредставник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер і представники приватного бізнесу США. Про це повідомили посол США в Україні Бріджит Брінк і прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Розраховуємо на участь приватних компаній зі США у відбудові України. Обговорили можливості інвестицій та розвиток державно-приватного партнерства”, – зазначив Шмигаль.

Також сторони обговорили зміцнення української економіки, співпрацю з США над посиленням експортних спроможностей, а також основні потреби України на цей рік.

Раніше повідомлялося, що США і ЄС допоможуть з планом відновлення України.

Нагадаємо, ООН, уряд України, Світовий банк та ЄС разом підрахували скільки грошей знадобиться, щоб відновити країну після війни з Росією. За словами помічника Генсека ООН Мирослава Енчі, вартість відновлення України попередньо оцінена в більш ніж 400 млрд доларів.

Джерело