Дмитро Кулеба: путін надсилає фальшиві сигнали про готовність зупинити війну, щоб зірвати Саміт миру

російський диктатор владімір путін намагається зірвати Саміт миру у Швейцарії 15-16 червня, тому що боїться його успіху.

Про це йдеться у дописі міністра закордонних справ Дмитра Кулеби у соціальній мережі Х.

Так міністр відреагував на появу у ЗМІ інформації з посиланням на російські «джерела», що путін готовий зупинити війну на нинішніх лініях зіткнення.

«Його оточення посилає ці фальшиві сигнали про нібито готовність до припинення вогню, незважаючи на те, що російські війська продовжують жорстоко атакувати Україну, а їхні ракети й безпілотники обстрілюють українські міста і громади», — заявив Дмитро Кулеба.

Він наголосив, що наразі путін не має жодного бажання припинити свою агресію проти України й лише принциповий та об’єднаний голос світової більшості може змусити його обрати мир, а не війну. Це те, чого покликаний досягти Саміт миру.

«Ось чому він так його боїться. І саме тому так важливо, щоб на ньому були присутні якомога більше лідерів з усіх континентів і частин світу. Коли весь світ висловиться на підтримку відновлення повної сили Статуту ООН і міжнародного права, Росія буде змушена зробити вибір на користь миру», — пояснив глава МЗС.

Джерело