Дмитро Кулеба провів низку зустрічей з главами МЗС Британії, Німеччини та Франції: які питання обговорили

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час робочої поїздки до Італії провів зустрічі з главами МЗС Великої Британії, Німеччини та Франції.

Про це йдеться на сайті МЗС України.

На зустрічі Дмитро Кулеба з британським колегою Девідом Кемероном погодилися, що заморожені російські активи мають працювати на захист від російського терору, і в цьому відношенні мають бути прийняті сміливі колективні рішення.

«Я вдячний Девіду за його зусилля, спрямовані на консолідацію глобальної підтримки України та зміцнення нашої протиповітряної оборони», — сказав глава МЗС України.

Під час зустрічі з Анналеною Бербок Дмитро Кулеба подякував за рішення Німеччини надати Україні додаткову батарею Patriot та ракети, а також за ініціативу щодо пошуку додаткових систем по всьому світу.  Також міністри розглянули поточний стан справ щодо низки додаткових систем ППО, які можуть бути надані Україні.

Глава МЗС України з французьким колегою Стефаном Сежурне визначили спільні кроки задля прискорення ухвалення рішень щодо надання Україні додаткових систем протиповітряної оборони та ракет.

«Я подякував Франції за послідовну підтримку України. Ми також обговорили додаткові заходи з протидії російській дезінформації та зміцнення кібербезпеки», — додав Дмитро Кулеба.

Як повідомляла АрміяInform, 17-19 квітня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідує Італію для участі в міністерській зустрічі «Групи семи». Серед головних тем — надання Україні додаткових Patriot та інших систем ППО.

Учора перед зустріччю глав МЗС країн «Групи семи» він наголосив, що крім Patriot, Україні потрібні системи Samp/T, які здатні збивати балістику.

Джерело