Для чоловіка, який по-справжньому вас кохає – ви завжди будете на першому місці

Він ніколи не поставить свої потреби вище потреб коханої людини.

Справжній чоловік ніколи не поставить свої потреби вище потреб коханої людини. Він буде робити все, що від нього залежить, щоб бути впевненим у тому, що його жінка знає і щодня переконується в тому, що вона для нього — найважливіша, інформує Ukr.Media.

Так, ми повинні визнати це: в нашому світі повно хлопців, для яких їх жінки — не більш ніж «один з варіантів» або корисна на цей час опція. Замість того, щоб піклуватися про своїх обраниць, вони насправді просто користуються ними. І це, м'яко кажучи, ненормально. Вони не просто не поважають своїх улюблених — вони їх просто не помічають по-справжньому.

Так, справжніх чоловіків досить мало, і їх важко знайти. Але якщо ви шукаєте справжнього чоловіка, ніколи не здавайтеся і не погоджуйтеся на того, хто вас не заслуговує. Навіть не варто говорити про те, як гірко ви будете шкодувати про неправильний вибір. Справа в іншому: коли-небудь ви обов'язково знайдете справжнього чоловіка, який буде ставитися до вас так, ніби ви сонце й місяць одночасно.

Він буде піклуватися про вас, і ви будете відчувати це щохвилини. Він буде підтримувати вас у найсміливіших мріях так, ніби вони його власні. Він буде постійно доводити вам, що йому не все одно, що ви почуваєте та думаєте. Стежити за тим, щоб ви ніколи не відчували себе самотніми або втраченими.

А найголовніше — справжній чоловік ніколи не кине вас в складні часи. Він не сховається від них за книжкою або в барі з друзями, а сяде з вами й обговорить проблеми, які тепер — одні на двох.

І ви заслуговуєте зустріти саме таку людину. Ви заслуговуєте на те, щоб бути з тим, хто не гратиме вашими почуттями й серцем. Того, хто буде любити й турбуватися про вас, навіть коли ви будете психувати й дратуватися.

Такий чоловік може забути про річницю вашої зустрічі, і він, природно, не буде ідеальним. Але він буде ідеальним для вас. Справжній чоловік ніколи не зламає і не змусить сумніватися у ваших стосунках. Навпаки, він докладе всі зусилля, щоб стати для вас особливим і дивним.

Розуміємо, що все це може звучати занадто фантастично. Занадто добре, щоб бути правдою, але такі чоловіки існують. І коли ви, нарешті, знайдете його, точно зрозумієте, про що йде мова. Іскра, яка проскочить між вами, не буде схожа ні на що на світі. Ви взнаєте його серед мільйонів інших.

Повірте, справжні чоловіки ще не вимерли, немов динозаври. І якщо ви будете вірити і шукати, то обов'язково знайдете такого. Довіртеся своїй інтуїції й не погоджуйтеся на менше, ніж заслуговуєте. Всьому — свій час. Просто треба навчитися чекати. І вірити!

Джерело