Джорджо Армані про 3 звички, які перетворюють жінку на стареньку і відштовхують чоловіків

Його бренд – це втілення елегантності, стилю та краси.

Джорджо Армані — дизайнер, що створює модний одяг та парфумерію більш ніж півстоліття, інформує Ukr.Media.

Зрілість може бути привабливою для чоловіків, тому що вона означає впевненість, досвід та мудрість. А старість, з іншого боку, може викликати негативні асоціації.

І що варто підкреслити окремо, люди в тому самому «паспортному віці» можуть почуватися як зрілими, так і старими. Це стосується і чоловіків, і жінок.

Догляд, що не має вікових рамок

«Бути елегантною не означає впадати у вічі, це означає — врізатися в пам'ять».

Шкіра — це наша перша лінія захисту від навколишнього середовища, і вона може сказати багато про наше здоров'я та вік. Недостатній догляд за шкірою обличчя та тіла може зробити жінку старшою, ніж вона є насправді. Наприклад, суха шкіра може надати шкірі обличчя та рук більш зморшкуватого вигляду.

Щоб уникнути цього, необхідно приділяти достатню кількість часу та уваги догляду за шкірою. Це може включати регулярне зволоження шкіри обличчя і тіла, захист від шкідливого впливу сонця і регулярні процедури догляду за шкірою, такі як масаж і пілінг. Але навіть якщо немає грошей, ніхто не скасовував доступний домашній догляд.

Одяг із цікавими властивостями

"Не змінюйте свій стиль, але дозвольте йому еволюціонувати".

Одяг — це ще один спосіб вираження нашої індивідуальності та стилю. Однак, якщо жінка носить застаріле вбрання, це може створити враження, що вона не може адаптуватися до сучасних реалій. І, навпаки, якщо вона у свої 50-60 років почала одягатись надто молодіжно — це натякає на те, що вона відмовляється визнавати свій справжній вік.

Щоб уникнути цього, жінкам варто поглядати на тенденції моди та вибирати вбрання, яке відповідає їх віку, стилю та фігурі. Важливо пам'ятати, що мода — це не лише одяг, а й аксесуари, взуття та зачіска. Але що важливіше, також вона — внутрішні почуття.

Тому надмірно строкатий одяг, що заявляє «я ще молода», більше відштовхує. А якщо й приваблює увагу, то викликає негативні асоціації. У всьому потрібний баланс.

Нерухомість як ознака «старої»

«Кажуть, що я виглядаю на 20 років молодшим за свій вік, питають, у чому мій секрет. Частково це спадковість. Моя мати померла у 90 років, а виглядала на той час на 65. Сподіваюся, зі мною буде так само. Але річ і в самодисципліні: не лягайте надто пізно, не пийте надто багато, не куріть. А також розумійте себе та правильно поводьтеся з власним внутрішнім „я”».

Недолік фізичної активності — це ще одна звичка, яка може зробити зі зрілої жінки стареньку. Він може призвести до погіршення здоров'я та фізичної форми. Але не слід вважати, що жінка має ходити до спортзалу лише через чоловічу увагу. Зовсім ні — для себе, подбати про себе кохану.

Зрештою, у таких людях значно більше енергії. І її помічають навколишні. Що може бути поганого в танцях, йозі, плаванні чи будь-якому іншому виді спорту? Головне — знайти те, що подобається самій жінці. Це також можуть бути і постійні піші прогулянки на свіжому повітрі.

Важливо також відзначити, що збереження молодості та привабливості — це питання не тільки зовнішності, а й психологічного здоров'я. Намагайтеся підтримувати позитивне ставлення до життя, поважати та любити себе та бути відкритою до нових вражень та знайомств.

Джерело