Дізнайтесь, що хоче сказати вам підсвідомість: психологічний тест

Уважно подивіться зображення. Що першим вам кинулося у вічі?

Підсвідомість — потужна сила, з якою треба рахуватися. Вона не розуміє жартів і може пригадати все, що ви коли-небудь робили, говорили чи були свідками. Згідно з так званою «Теорією айсберга», людська свідомість за своїм складом подібна до айсберга, лише 20% перебуває над водою, а решта — 80% — це несвідоме, що ховається під водою, інформує Ukr.Media.

Однак, якщо ви зможете «договоритися» зі своєю підсвідомістю, навчитеся розуміти її підказки, ви можете бути впевнені, що повернете собі контроль над своїм життям і здебільшого досягнете всього, чого хочете. Це тому, що коли ваша підсвідомість і ваша свідомість працюють разом для досягнення спільної мети, 100% ціль виконається.

Отже, дізнайтеся, що нагадує вам ваше підсвідоме. Уважно подивіться на картинку вище та відзначте, що першим вам впало у вічі.

Янгол

Усередині ви дуже чуйна і співчутлива людина. Якщо ви побачите літню людину, яка впала на дорозі, ви обов'язково допоможете їй. Навіть в автобусі та метро ви готові поступитися місцем пенсіонерам та дітям. Навіть якщо ви дуже втомилися, ви все одно поступитеся місцем.

І ви також дуже популярні серед оточуючих вас людей та протилежної статі, люди завжди поряд із вами відчувають добрі та теплі почуття.

Вам подобається дізнаватися нове, і ви з усім добре справляєтесь.

Ваша підсвідомість підказує вам, що на вас чекають якісь новини, а також якісь веселощі або захід. Вони зроблять вас щасливими, адже ви давно чекали успіху.

Янгол також символізує, що у вашому житті буде духовне зростання.

Ви чогось навчитеся, викладете уроки з деяких подій, що відбулися.

Не хвилюйтеся, ви все подолаєте, покладайтеся не лише на себе, а й на близьких людей.

Мольберт із полотном

Ви жива і життєрадісна людина. Ви дуже любите брати участь у громадській діяльності. Ви сповнені енергії.

Ви обережні у всьому, що робите, ви ніколи не лінуєтеся.

Поруч із вами люди відчувають якесь почуття нескінченної ностальгії. Ваша особистість дуже приємна, з якоюсь природною привабливістю, яку відчувають інші. Вам легко працювати у команді.

Якщо ви бачите якісь символи чи обличчя на портреті, подивіться, що це, на вашу думку, говорить про вас.

Це ваше ставлення до всього, що відбувається у вашому житті зараз.

Зараз дуже багато з вами сталося, але треба відпустити ситуацію. Розслабитися, сповільнитися, провести час із друзями та близькими.

Відновивши сили, ви по-іншому подивіться на своє життя та проблеми, які вас турбують.

Обличчя

Ви природжений лідер. У вас зухвалий характер, висока самооцінка, і ви не хочете бути невдахою, хоч би що ви робили. Ви також є авторитетним лідером. Люди, які вас оточують, прислухаються до вашої думки.

Крім того, ваша «самосвідомість» дуже сильна, і ви часто неохоче прислухаєтеся до чужої думки, але факти завжди доводять, що ваш вибір був правильний. Тому слухайте себе та свою інтуїцію.

Обличчя символізує те, що ви маєте відчуття пригніченості.

Тому ваша підсвідомість підказує вам, не боятися виявляти почуття, і, якщо вам хтось подобається або вам хочеться поговорити з кимось про свої почуття та переживання, потрібно це зробити. Тоді настане спокій.

Придивіться до свого оточення, відкрийте його собі. Зробіть крок назустріч, якщо хочете знайти щастя та любов.

Художник

Ви дуже віддана людина. Ви вважаєте своїх друзів дуже важливими та готові заступитися за них. Ви належите до того типу людей, які «оголюють мечі, коли на дорозі трапляється несправедливість».

Водночас ви дуже надійна людина і обов'язково виконаєте дані справи у зазначені терміни.

Ваш характер дуже кумедний та гумористичний, і люди завжди почуваються з вами без стресу, дуже спокійно та природно.

Будьте обережні, бо раптом у вашому житті трапиться буря. Можливо, якась романтична історія.

Це та буря, яка закрутить вам голову і позбавить вас здорового глузду.

Ви ризикуєте обпектися, тому не втрачайте можливості тверезо міркувати. Хоча, можливо зараз саме той момент, коли потрібно відпустити постійний контроль.

Джерело