Ці ознаки говорять про те, що ваш коханець ніколи не залишить свою дружину

Марність відносин з одруженим чоловіком видають певні ознаки.

Для деяких жінок відносини з одруженим чоловіком — лише інтимні стосунки і нічого особистого, але таких одиниці. Більшість коханок плекають у душі надію розлучити його з законною половиною і перетворити на свого чоловіка. Правда, такий шанс випадає рідко. Найчастіше, заповітне "об'єднання" та штамп у паспорті так і залишаються нездійсненною мрією. Існують ознаки, які говорять про те, що одружений коханий не збирається розлучатися з дружиною заради вас, інформує Ukr.Media.

Немає проблем

Принаймні, ваших проблем для нього не існує. Чоловіка цікавлять інтимні стосунки і та частина вашого життя, яка пов'язана з ним — коли і де ви проведете спільне дозвілля, куди разом поїдете відпочити, наскільки часто будете зустрічатися, у який ресторан підете повечеряти та інше. Ваше життя поза відносинами з ним — ваша родина, робота, діти, батьки, родичі, друзі і справи — його цікавить вельми опосередковано. Занурюватися у все це і брати на себе відповідальність він не готовий. Це свідчить про те, що ви не включені у його подальші плани. Такий чоловік ніколи не піде від дружини до вас. Якщо ви мрієте безпосередньо про заміжжя і створення родини, замисліться — чи варто продовжувати роман?

Заборонена тема

Спільні плани на майбутнє і розвиток ваших подальших відносин для нього табу. Він спілкується тут і зараз, не забігає вперед, нічого не обіцяє, не будує планів на майбутнє. У нього немає стратегії на найближчу п'ятирічку. Він не обмірковує у подробицях ваш з ним спільний побут, не пропонує конкретики, наприклад: "Я купую квартиру, у якій ми з тобою будемо жити, розлучаюся з дружиною протягом кількох місяців і пропоную тобі руку й серце". Якщо чоловік старанно уникає подібних тем — це поганий сигнал. У такий спосіб він демонструє, що у майбутньому нічого змінювати не збирається. Ваші надії одружитися з цією людиною є марними.

Діалоги про кохання

Щирих зізнань у коханні на тверезу голову, з високим ступенем ймовірності, ви від нього не почуєте. Багато чоловіків, кажучи про свої почуття, бачать для себе певну відповідальність. Для них це крок вперед у розвитку ваших відносин. Партнер, який не бачить спільного майбутнього з вами, навряд чи буде відкривати душу. Втім, є інша категорія чоловіків — базіки-звабники. На першому ж побаченні вони зізнаються у коханні, планують імена ваших майбутніх дітей і обіцяють завжди бути вірними. У палкі зізнання вони не вкладають ніякого сенсу, легко розкидаючись словами і не плануючи стримати хоча б одну обіцянку. І у першому випадку, і у другому нічого гарного не вийде.

Втеча з перешкодами

Деякі представники сильної статі маскуються під жертву обставин. Вони знайдуть тисячу відмовок, щоб не йти з родини. Ваш обранець вас кохає, але не готовий прямо зараз розлучитися, бо маленькі діти, складний поділ майна, дружина хворіє, і так до нескінченності. Коли будуть вичерпані усі аргументи, і ви втомитеся чекати, він вигадає нові причини. Чоловік-жертва може годувати вас обіцянками десятки років. До речі, такий сценарій розвитку подій можливий і з неодруженим партнером, який не готовий до шлюбу. Ставтеся уважно до вчинків!

Шпигунські ігри

Ваш невільний коханий не знайомить вас ні з ким — ані з батьками, ані з близькими друзями, ані з далекими родичами. Коли чоловік планує кардинальні зміни у сімейному стані, він розповідає про свої особисті справи спочатку кращому другові, потім просто товаришам або колегам, потім рідним. Для нього є важливою їх думка. Така послідовність дій говорить про те, що він налаштований серйозно і рішуче, для нього важливо, щоб його оточення прийняло нову обраницю. Втім, якщо партнер все ж таки познайомив вас з друзями, варто уважно придивитися до компанії. Якщо усі його друзі мають коханок і не йдуть від дружин, то на вас чекає виключно роль коханки. Він вкрай ненадійний і загрожує марною витратою часу на відносини з одруженим чоловіком.

Маніпуляції

Варто лише відверто заявити про бажання легалізувати ваші відносини і змінити статус коханки на статус дружини, як він одразу ж закочує скандал. Чоловік обсипає вас звинуваченнями, що ви псуєте ваші ідеальні відносини, не даєте йому можливості будувати подальше життя з вами, змушуєте конфліктувати і взагалі його не кохаєте. Далі за сценарієм гучне грюкання дверима. Ця маніпулятивна поведінка говорить про те, що чоловік не готовий до серйозних стосунків. Він завжди знайде, до чого причепитися, щоб перервати роман. Доти, доки ви не сховаєте свої амбіції з бажаннями і не проявите ініціативу для примирення. Схема буде повторюватися щоразу. Ваша заява — маніпулятивний конфлікт — розрив — примирення, після якого усі вимоги перетворюються на порожній звук. Людина дає зрозуміти, що нічого змінювати не збирається.

Чоловік на годину

Бурхлива ніч, пристрасть, спалах, каскад емоцій, струс. А потім — раптова зміна настрою і неприкрита ворожість до вас. Таке відбувається з чоловіками, у яких гарні, теплі взаємини з дружинами, але інтимна частина шлюбу кульгає на обидві ноги. Вони змушені задовольняти базові потреби з кимось ще, але глибоко у душі їм соромно за зраду. Ваша присутність загострює почуття його провини. Коментарі є зайвими — ви його цікавите лише як об'єкт задоволення сексуальних бажань, не більше.

Під прикриттям

Ваш обранець доглянутий, у нього охайна стрижка, випрасувані штани, свіжа білизна, приємний вигляд, від нього віє домашнім затишком. Зазвичай, за доглянутим чоловіком стоїть жінка, яка ретельно стежить за його зовнішнім виглядом. Він носить обіди у контейнерах? Про це очевидно подбала дружина. Жоден його крок неможливий без її порад? Це означає, що він бачить у ній стратегічного союзника, з яким обговорює усе. Таку дружину-партнера кинути набагато важче, ніж найбажанішу коханку. Він не буде нічого змінювати у своєму житті і ніколи не зруйнує родину. Ваші шанси на заміжжя з таким партнером дорівнюють нулю.

Програна боротьба

Ви гадаєте, що партнер постійно порівнює вас з дружиною, і впевнені — боротьба з офіційною дружиною має бути виграна за будь-яку ціну? Насправді, це не так. Найчастіше чоловік думає зовсім інакше. Коханку він порівнює виключно з колишніми учасницями позашлюбних відносин, тобто, з попередніми коханками. Або з тими жінками, з якими хотів би у майбутньому завести інтрижку. Дружина у його підсвідомості завжди стоїть окремо, як мати дітей, друг, партнер, спільник. Не намагайтеся щосили затьмарити своїми принадами офіційну суперницю, ваш коханий взагалі не розглядає вас через подібну призму. Цей бій буде програний.

Довгострокові інвестиції

Не кожен чоловік буде даремно смітити грошима. Швидше, він вкладе їх у якийсь привабливий проект. Чоловік буде вкладатися у свою законну половину, оскільки за класикою жанру вона цього вимагає. Плануючи майбутнє з жінкою, представник сильної половини людства передбачає і витрати на неї. Якщо ж ви бачите, що у його статтях витрат ви зовсім не фігуруєте, то на офіційний шлюб з ним можна навіть не сподіватися.

Часом, складно і болісно відмовлятися від своїх ілюзій та надій, але подивитися правді в очі необхідно.

Джерело