Ці імена носять жінки найбільш небезпечні для чоловіків — вони причаровують одним поглядом

Розповідаємо, як звуть цих прекрасних, але небезпечних дам.

Іноді чоловік просто не може чинити опір почуттям до дівчини що раптово з'явилися. Причиною всьому любовна магія, особливо добре якою володіють жінки з наступними іменами, інформує Ukr.Media.

Що в житті дівчини найважливіше: кар'єра, діти або вміння виконувати власні мрії? У кожної відповідь буде своя. Однак багато хто скаже, що в першу чергу варто подбати про любов і сім'ю. Жінки, для яких відносини на першому місці, з часом досконало пізнають секрети любовної магії і причаровують чоловіків одним поглядом.

Анастасія

Володарка імені Анастасія завжди виділяється серед дівчат.

На тлі інших дам жінка на ім'я Анастасія завжди виділяється. Причому вона може бути одягнена в звичайні речі і опинитися без грама макіяжу на обличчі. Але все одно стане тією, за якою слідом обертаються чоловіки, проводжаючи поглядом. Чому так? Виявилося, що носійка імені Анастасія володіє сильною любовною магією. Одного погляду досить, щоб дівчина зачарувала вподобаного кавалера. Настя чарівна і розумна, ефектна зовні, та й внутрішній світ у неї глибокий і цікавий. Все це приваблює чоловіків, через це кавалери швидко відчувають бажання володіти такою дамою.

Зоя

Якщо Зоя захотіла стати супутницею конкретного чоловіка, її мало що зможе зупинити.

Це ім'я перекладається як "життєрадісна" і наділяє жінку невловимою, але сильною аурою впевненості. На Зою хлопчики звертають увагу з юних років: їх приваблює цілеспрямованість дівчинки, яка точно знає, чого хоче. Наполеглива і завжди домагається цілей носійка цього імені з віком тільки зміцнює авторитет серед чоловіків. З Зоєю можна поговорити про що завгодно, вона не засуджує і не лізе з непроханими порадами, поводиться легко і невимушено. Водночас якщо володарка імені вирішила бути з конкретним чоловіком, її мало що зупинить. Майбутнього партнера Зоя зачарує одним тільки поглядом, через що той сам усуне всі перешкоди, що заважають бути з цією жінкою.

Світлана

Енергетика жінки з ім'ям Світла дозволяє розташувати до себе будь-якого чоловіка.

Світлана теж виявилася тією, кого конкуренткам варто побоюватися і не злити. Енергетика жінки з цим ім'ям дозволяє знайти спільну мову і привернути до себе будь-якого представника сильної статі. Свєта знає, що хоче чути від неї чоловік, тому в очах кавалерів завжди постає ідеальною партнеркою. Але і любовною магією носійка цього імені теж володіє — дивиться на обранця, той і закохується. Парадокс, але характер Світлани часто не найпростіший, вона буває вкрай вимогливою і примхливою. Але це не заважає чоловікам, немов зачарованим, із задоволенням доглядати і обдаровувати подарунками жінку з цим ім'ям.

Олеся

Олеся володіє здатністю зачаровувати чоловіків і закохувати одним лише поглядом.

Жінка з відносно рідкісним, але неймовірно красивим ім'ям Олеся теж майстерно володіє здатністю зачаровувати чоловіків і закохувати одним лише поглядом. Цікавий і суперечливий характер інтригує, загадковість в образі манить. Адже носійка імені Олеся прекрасно знає, що свою таємницю важливо зберігати до кінця. Оскільки сім'я для неї пріоритет, ця дама може витратити багато років на пошук кращого для себе чоловіка. Її не зупинить наявність у обранця дружини і навіть дітей. Якщо Олеся відчуває, що з ним буде їй щастя, запросто виступить в ролі розлучниці.

Джерело