Ці фрази притягують щастя і радість в життя — вимовляти їх потрібно якомога частіше

Так що ж треба говорити, щоб притягнути в життя щастя і радість?

А ви знали, що афірмації можуть чарівним чином змінити життя, наповнивши всім, про що попросите? Але пам'ятайте, що думки матеріальні, тільки якщо докладати зусиль і не забувати діяти, інформує Ukr.Media.

Багато людей зараз захоплюються магією, навіть не підозрюючи про це. Щоб вимовляти заклинання, далеко не завжди потрібен котел з зіллям і артефакти, та й чаклувати можна на благо і для себе. Ми говоримо про афірмації або "чарівні слова". Якщо щиро вірити в те, що все в цьому світі можливо, бажане почне відбуватися, здійснюватися. Самопрограмування на успіх або заклинання на любов і щастя допоможуть, але тільки з вашою підтримкою.

"Я все зможу"

Для когось це прозвучить дивно, але саме ми самі нерідко стаємо причиною невдач. Страхи, сумніви і настрій на провал роблять все, щоб дія дійсно не збулася. Але що буде, якщо трохи змінити мислення? Перед дією, що викликає страх, говорите "я зможу", налаштовуйте себе виключно на перемогу. Цілей простіше домагатися, якщо вірити в себе і сили. Та й ніхто не вимагає, щоб вийшло з першого разу. Спроб може бути багато, головне — вірити, що свого ви в підсумку досягнете.

"Я щасливий"

Суєта, стрес, обстановка в світі і ще велика кількість факторів змушують нас турбуватися за ті речі, на які ми не завжди в силах вплинути або виправити їх. В результаті починає здаватися, що все погано. Але видихніть і озирніться уважніше по сторонах, згадайте, скільки у вас є в житті хорошого: будинок, робота, близькі, вихованці, діти, хобі, любов і багато іншого. Повторюйте, що щасливі, щоб нагадати собі про те хороше, про яке злегка забули.

"Я відкритий новим можливостям"

Ніякого зростання не буває без нового досвіду. Отримати його можна лише в тому разі, коли ви самі цього хочете. Варто частіше говорити собі цю фразу, щоб притягувати нові можливості. Страх і коливання часто закривають нас від світу. Відкиньте сумніви і частіше говорите "так" новому досвіду.

"Сьогодні зі мною точно станеться щось хороше"

Ми — те, що їмо і про що думаємо. Напевно багато хто знає: люди обмінюються енергетикою, яка притягує в життя як хороше, так і погане. Налаштуйте внутрішній приймач виключно на хвилю позитиву і радості, повторюючи цю фразу кожен день. Не відразу, але ви обов'язково помітите позитивний результат.

"Удача на моєму боці"

Те ж саме можна провернути і з удачею. Повторюючи цю фразу, ви посилаєте навколишньому світу ті сигнали, які хочете прийняти у відповідь. Повідомляючи, що вам пощастить, ви як би програмуєте себе на успіх. Впевненість в діях з'явиться, як і бажана можливість. Але пам'ятайте, що невиправдано ризикувати все ж не варто навіть з підтримкою цієї фрази.

"У мені стільки енергії, що я впораюся"

У кожному з нас є величезна кількість енергії, за допомогою якої ми здатні зробити себе найуспішнішими і щасливими. Але під тиском щоденних турбот і стресів люди часто про це забувають. Здається, що сил не залишилося, тому деякі навіть відмовляються від задоволень або бажань. За допомогою цієї чарівної фрази ви не тільки нагадаєте собі про внутрішній ресурс, але і розбудите його. Тільки знайте, що енергія не нескінченна і важливо вміти правильно відпочивати.

"Я красивий і сексуальний / сексуальна"

Найкращий ефект від цього заклинання з'являється, якщо повторювати його, дивлячись у дзеркало. Це не тільки самонавіювання, як ви можете подумати. Така фраза здатна розкрити потенціал, підняти впевненість в собі і послабити блоки, що заважають відчувати себе красивою і сексуальною людиною. Немає ідеалів або стандартів, ми всі прекрасні. За допомогою цієї афірмації ви заявите навколишньому світу про себе, і тоді всі навколо теж помітять, як ви ефектні.

"Я подобаюся людям, а вони мені"

Оскільки людина — істота соціальна, важливо вміти спілкуватися з іншими людьми. Не варто їх боятися. А якщо відчуваєте з цим труднощі, допомагайте набратися впевненості цією фразою. Через деякий час ви помітите, як вона чарівним чином почала працювати.

"Зовсім скоро я виконаю свою мрію"

Ну і, звичайно ж, завжди нагадуйте собі про мрію. Не ставте конкретних дат і не обмежуйте час на її виконання. Шлях може бути довшим, але обов'язково увінчається успіхом, якщо не будете забувати про мету. Повторюйте собі цю фразу в моменти, коли здається, що сил йти вперед більше немає і все безглуздо. Повірте, згадавши про бажання, ви знайдете спосіб зробити його дійсністю.

Джерело