Ці 5 типів жінок не квапляться одружуватися

Деякі жінки не поспішають вступати у шлюб.

Практично кожна жінка хоче стати одруженою. І навіть якщо вона про це не говорить, то все одно хоче. Однак у сучасному світі це правило потребує корегування. Ми склали кілька портретів жінок, які не прагнуть стати одруженими — і зовсім не через те, що їх не беруть, інформує Ukr.Media.

Свобода дорожча

Дуже часто одруження асоціюється з якимись обмеженнями: ніякого саморозвитку, ніякої йоги, ніяких зустрічей з подругами, подорожей і легкого способу життя. Лише діти, чоловік, домівка і кулінарні книги. Чоловік — це завжди відповідальність, і жінок часто це лякає. Особливо незалежних жінок. І ось тоді психіка, щоб захистити себе, починає прирівнювати одруження до закінчення свободи. А кому цього захочеться?

Сама собі бос

Фінансово незалежним жінкам досить важко зустріти чоловіка свого рівня. І навіть не свого, а більш високого. Успішний чоловік не бачить потреби у жінці, яка багато працює. Навіщо йому така супутниця життя, якщо вона не зможе про нього гідно подбати? Рух до мети і високі заробітки — все це більше притаманне сильній половині. Тому другий тип не одружується вже не через страх втратити свободу, а тому що майже не може знайти собі гідну пару. Бізнес-леді добре заробляють, а тому хочуть зустріти чоловіка, який вищий за них за рівнем: і соціальним, і кар'єрним. Але знайти такого їм складно: багатьох чоловіків відштовхує натиск і владний характер.

Рапунцель з вежі

Такі дівчата завжди чекають на принца на білому "Мерседесі" і у них є список з якостями, які часом просто несумісні у одній людині. Адже не просто так з'явилася фраза "я чекаю на принца, а усі інші не підходять". Однак неможливо дочекатися вигаданого героя з фільму "Красуня". Потрібно завжди пам'ятати, що ідеальних людей просто немає, і зустріти такий бездоганний набір у одному чоловікові, швидше за все, неможливо. А якщо у світі не існує такого чоловіка, то і одружуватися немає з ким.

Дружина-донька

Це дуже поширений тип жінок. Вони мріють зустріти чоловіка-батька, який би вирішував усі їх проблеми — емоційні, фінансові, соціальні та фізичні. Деяким чоловікам це подобається, але є одне "але" — якщо жінці 45+, то знайти доречного чоловіка-батька вже набагато складніше. Тут простежується одна закономірність: чоловіків розчулюють молоді інфантильні дівчата. Якщо чоловік шукає ровесницю, то він автоматично не розглядає інфантильну жінку, а хоче зустріти подругу і партнера.

Я вас не хочу, у мене алергія

Є й такі жінки, у яких у буквальному сенсі алергія на чоловіків. Найчастіше це виникає через невдалий шлюб, вони розчаровуються у відносинах з чоловіками через важку зраду. І у них формується психосоматична реакція, яка призводить до цілковитого відторгнення чоловіків. Це найбільш складний випадок, проте навіть таке можна вилікувати під час терапії. Головне — наявність бажання позбутися від цього. Немає бажання — ніяка терапія не допоможе.

Найголовніше, що варто пам'ятати, — важливо не просто одружитися, а створити щасливу родину на дуже тривалий термін і по-справжньому кохати людину, з якою ви живете.

Джерело