Ці 5 фраз уб’ють навіть найміцніші стосунки: думайте, що говорите партнеру

Їх не можна казати ні йому, ні їй.

Навіть гострим на язик людям варто "притупляти" свій мовленнєвий апарат у розмові з коханою людиною. Найчастіше близьких людей ранять п'ять фраз, інформує Ukr.Media.

Їх потрібно знати і ніколи не говорити, якщо ви не хочете втратити свою другу половину. Про табу розповіли психологи, які запевняють, що іноді "краще жувати, ніж базікати".

Ти знаєш, що вони про тебе говорять?

Найгірше з того, що може робити партнер — передавати гидоти, які говорять про його другу половину інші люди. У цьому разі є велика ймовірність, що образа затаїться і на вас. І взагалі — не варто зайвий раз засмучувати близьку людину.

Я мало не закохався/закохалася в неї/нього

Навіть в ідеальних стосунках партнери можуть відчувати потяг до інших людей, але про це не варто говорити. До добра таке точно не доводить, пригадувати вам це будуть ще дуже довго.

Як тобі взагалі може подобатися ця книга/музика/кіно?

Навіть якщо ви добре знаєте свою другу половину, у неї все одно можуть бути власні захоплення. Це не означає, що вони погані. Ніколи не критикуйте смак близької людини.

Це мене в тобі бісить найбільше

Важливо проговорювати конфліктні ситуації, але це не означає, що найменше своє невдоволення потрібно висловлювати. Якщо ви перестанете показувати роздратування через дрібниці, стосунки стануть здоровішими.

Тобі це не личить

Не варто вправлятися в сарказмах, якщо партнер довго ходить по магазинах і не може вибрати собі відповідну річ. Якщо ви бачите, що черговий варіант погано виглядає, то говоріть це м'яко. Наприклад, не "цей колір робить тебе блідою міллю", а ця модель "не підкреслює твою красу".

Джерело