Ці 10 ознак говорять про те, що чоловік втрачає до вас цікавість

Втрату у чоловіка цікавості до жінки видають певні ознаки.

Навіть не сумніваємося, що вам знайоме це почуття… Невловимий зсув у ваших стосунках: він не настільки очевидний, але він висить над вами Дамокловим мечем, вселяючи у вас паніку і жах. Ви одразу ж починаєте думати, що усе це штучне і заспокоюєтеся. А ще через деякий час паніка і страх знову охоплюють вас, немов хижа тварина, інформує Ukr.Media.

Так, щось між вами і вашим коханим дійсно відбувається. Ви ще не визнаєте це, але ви вже знаєте це напевно: він втрачає до вас цікавість. І це вас лякає.

Чому ж він тоді не підійде і не скаже про все відверто? Річ у тім, що зазвичай чоловіки не одразу розуміють і приймають те, що їх жінка їх вже не приваблює. Може минути не один тиждень, перш ніж він по-справжньому усвідомить проблему і прийме рішення — йти йому чи ні. Тож не чекайте, що він усе одразу вам скаже, краще зверніть увагу на його поведінку.

Багато виправдань

Раніше він усього себе присвячував вам. Тепер він дедалі частіше бере роботу додому, хворіє на грип, ходить у зал, втомлюється і далі за списком. І хоча ніхто не стверджує, що ваш цукерково-букетний період повинен тривати вічно, все ж таки, якщо у ваших стосунках стає забагато виправдань, це означає, що він починає втрачати до вас цікавість. Зазвичай коли чоловік дуже довго і детально пояснює вам, чому сьогодні він не може провести з вами час, швидше за все, він просто намагається вам сказати, що йому не дуже й хочеться.

Він ні про що не питає

Коли ми кимось захоплені, ми не можемо ним насититися. Ми проявляємо цікавість, багато розмовляємо, уточнюємо і взагалі створюємо враження, що нам хочеться знати одне про одного абсолютно усе. Якщо ж під час розмови з вами ваш партнер розсіяний, дедалі частіше дивиться кудись убік, не пам'ятає те, про що ви йому розповідали до того — це дуже тривожна ознака. Зрозуміло, перш ніж робити висновки, переконайтеся, чи немає у нього внутрішніх занепокоєнь. Якщо усе гаразд, тоді з вашими відносинами просто щось не так.

Він не світиться поруч з вами

Напевно у кожної людини є друг, якого до деякого моменту усі знайомі вже записали у вічні холостяки, оскільки він зустрічався з величезною кількістю жінок — і усі були цілком собі гарні, розумні, успішні, турботливі… Але, зрештою, він розлучався з усіма.

І друзі вже зовсім зневірилися погуляти на його весіллі. Раптом він вступив у по-справжньому серйозні відносини — настільки, що через деякий час він зробив цій дівчині пропозицію. На запитання про те, що виділило її серед усіх інших його пасій, він відповів: "Я завжди радий і щасливий її бачити. Навіть якщо ми зустрічаємося щовечора, це почуття не згасає".

Ось настільки усе просто. Коли ми кохаємо когось, ми світимося. Якщо ж вогонь у очах згасає — це початок кінця.

До речі, те ж саме відбувається і у жінок. Часто вони приходять до висновку про те, що вже час розлучатися зі своїм кавалером, коли розуміють, що припиняють для нього фарбуватися і взагалі якось намагатися краще для нього виглядати. Ні, не через брак часу. Їм просто байдуже.

Він вам не відповідає

Наприклад, не відповідає на ваші повідомлення або пише кілька сухих фраз. Одразу обмовимося, що це не завжди ознака того, що ви йому байдужі. Найчастіше це просто одна з типових чоловічих рис, яку треба просто прийняти. Але якщо його мовчання приймає більш глобальні масштаби, тут слід замислитися.

Якщо вам здається, що розмова з ним — це ваше соло, під час якого ви відчайдушно намагаєтеся розтопити лід і розламати стіну, то, швидше за все, це не він німий, це ви йому не цікаві.

Провокує сварки

Це один з секретних прийомів чоловіків, коли їм хочеться розлучитися зі своєю коханою, але при цьому не виглядати поганим хлопцем. Іншими словами, вони намагаються настільки вас дістати, щоб ви самі ініціювали розрив.

Вони починають без приводу чіплятися, навмисно робити те, що вас дратує, лізти вам під шкіру, — усе для того, щоб змусити вас порвати відносини. Ось такий дитячий, жорстокий і боягузливий спосіб.

Ніякої ініціативи

Він обов'язково погодиться, якщо ви його кудись запросите, але сам він навіть пальцем не ворухне. Більше того, здається, що йому взагалі байдуже до того, чи перебуває він у відносинах, чи ні. Ніяких цікавих побачень, ніяких спільних планів. Він припиняє стежити за собою, більше не намагається вас здивувати або справити враження. Усе у мінімальній кількості.

Це дуже погана ознака. Чоловік, який кохає, завжди прагне вкладатися у свою жінку, хоче зробити її щасливою. Чим більше він намагається, тим ціннішою вона для нього стає. Якщо ж йому все одно — це означає, що не дуже він і хоче її утримати.

Стагнація у відносинах

Ви закохуєтеся і починаєте доглядати за садом своїх відносин, але ось, здається, ви дедалі рідше беретеся за лійку, а квіти і дерева не просто більше не ростуть — вони в'януть. Будьте впевнені: ваш союз зів'яне, якщо ніхто не робитиме зусиль. Завжди має бути розвиток. Якщо він вперто не хоче вести ваші відносини на наступний етап, то не плекайте зайвих надій: він просто не бачить у вас супутницю його життя.

Відсутність інтимніх стосунків

Інтимні стосунки — важливий барометр у відносинах. Щойно ви припиняєте цікавити його у сексуальному плані, ви припиняєте цікавити його у всіх інших сенсах. Існує безліч способів знову розпалити колишню пристрасть. Але якщо усі намагання ні до чого не призводять, тоді ви йому більше не цікаві.

Лише секс

І нічого більше. Це зворотний бік попереднього пункту. Він може не телефонувати кілька днів поспіль, а потім — пізно ввечері вам приходить повідомлення зустрітися у нього або у вас вдома. Ви запитаєте, чому він не телефонував, він скаже, що був зайнятий, ви повірите, і у вас буде відмінна ніч. І так по колу.

Зазвичай, якщо у відносинах є лише інтимні стосунки, то це вірна ознака того, що це не серйозні відносини. Так, він буде тримати вас біля себе, але щойно він знайде ту, з якою йому буде приємно проводити час як у театрі, так і у ліжку — він піде від вас.

Ви просто знаєте

У душі ви вже знаєте правду. Ви читаєте усі ці пункти, сподіваючись, що, можливо, ви помиляєтеся і ваші відносини ще можна врятувати. Але, насправді, перш за все, вам варто послухати власну інтуїцію. Саме вона краще за психологів проаналізує усі підсвідомі процеси у вашій голові і видасть вам потрібну відповідь.

Резюме

Якщо чоловік втрачає до вас цікавість, попри усі зусилля, тоді це просто не ваш чоловік. Не картайте себе за це і не сприймайте на свій рахунок — наскільки б не було важко.

Ми не можемо бути половинками для усіх. І нам не варто прагнути до того, щоб усе було легко. Труднощі — це те, що змушує нас цінувати кінцевий результат.

Зараз це може здатися вам нереальним і руйнівним — особливо, якщо зв'язок між вами і вашим партнером дійсно колись був дуже міцним. Але повірте, щойно ви зустрінете чоловіка, який буде проявляти до вас непідробну цікавість, ніколи не змусить вас сумніватися у собі й своєму ставленні та по-справжньому буде цінувати вас і вашу індивідуальність, ви самі здивуєтеся, як ви могли витрачати свій час і сили на щось інше.

Працюйте над собою, розвивайтеся, підживлюйте свій внутрішній світ і поважайте себе: справжнє кохання існує — не зупиняйтеся на тому, що припиняє вас надихати.

Джерело