Чому одружений чоловік не піде з сім’ї заради коханки: 3 причини

Переконайтеся, що ми праві.

Якщо ви опинилися на місці коханки, цілком природно шукати відповіді на запитання про те, чи піде він від своєї дружини до вас. Але що може змусити чоловіка кинути сім'ю і піти до іншої?

Якщо ви — та, у кого зараз інтрижка з одруженим чоловіком, то ця стаття стане для вас віртуальним ляпасом, якого ви зараз дуже потребуєте, інформує Ukr.Media.

Ні, він не піде від своєї дружини до коханки. І якщо ви проаналізуєте причини, чому чоловіки зраджують і які вигоди отримують від своєї невірності, то швидко переконайтеся, що ми праві.

3 причини, чому ви витрачаєте свій час даремно, чекаючи, що він піде від дружини до вас

У нього вже є все, що йому потрібно

Навіщо йому кидати дружину і дітей? Він відмінно проводить з вами час без будь-яких обов'язків і відповідальності. А потім повертається додому і грає з дітьми. Для нього це ідеальна ситуація.

Він має дружину, яка для нього готує, прибирає, виховує його дітей. А ще у нього є коханка, яка піклується про нього так, як йому цього не вистачає вдома. У нього дві улюблені жінки, а всі потреби задоволені. І це дуже приємно!

Розлучення — справа хвороблива і дорога

Подумайте про наслідки розлучення. Метушня з адвокатами, сварки, засмучені діти, фінансова напруга і сила-силенна інших проблем.

Навіщо йому змушувати себе і свою сім'ю проходити через те, в чому немає потреби? Ви виглядаєте щасливою, коли у нього з'являється можливість прийти до вас, так чому він повинен кидати дружину?

Якби він збирався піти від дружини, то вже б зробив це

Якби він любив вас найсильніше всього на світі, то, попри труднощі розлучення і засмучених дітей, вже б пішов до вас. Якби він любив так, як вам того хочеться, то вже б кинув сім'ю. Подумайте про це. Він не пішов від дружини, тому що просто не хоче цього робити.

Тепер, коли ви знаєте, що він ніколи її не кине, якими будуть Ваші подальші дії?

Чи варто вишукувати ознаки того, що він любить дружину, щоб потім прийняти рішення про продовження цих відносин? Або ж Ви повинні піти іншим шляхом і почати шукати способи змусити його вибрати вас, а не її?

Все дуже просто: якщо ви хочете, щоб він вибрав, поставте ультиматум

Те, що він робить, несправедливо стосовно вас, його дружини і дітей, тому він повинен сказати правду.

Зберіть всю волю в кулак, подивіться йому в обличчя і скажіть: "Я люблю тебе. Я хочу бути з тобою. Але я так більше не можу. Я більше не хочу бачитися з тобою, поки ти не підеш від неї. Мені хочеться приходити до тебе у твою нову квартиру, а не продовжувати зустрічатися у мене або в готелях. Наступного разу ти побачиш мене лише у тому разі, якщо напишеш мені або назвеш телефоном свою нову адресу. Я хочу бачити докази того, що ти вільний".

Поставте йому цей ультиматум і позначте свою позицію. Ви хочете стати його партнером або так і залишитися "іншою жінкою"?

Ви бачите, "інша жінка" приречена на страждання. У неї ніколи не буде свого чоловіка. Все, що вона робить, це витрачає життя на очікування чоловіка, який ніколи не стане її, одночасно упускаючи шанс знайти того, хто присвятив би їй всього себе

Подумайте про свої емоційні потреби, бажання та мрії

Ви зустрічаєтеся з одруженим чоловіком, тому що Вам подобається життя на межі? Ви не хочете брати на себе обов'язки? Або ж ви просто боїтеся залицянь?

Багато жінок зустрічаються з одруженими чоловіками, тому що бояться шукати когось іншого. Вони вступають в заборонені відносини, тому що глибоко всередині знають, що в підсумку це ні до чого не призведе. Їм не хочеться ставати вразливими. Іншим жінкам просто подобається бігати за коханим. Вони люблять драматизм спроб завоювати чужого чоловіка. Вам слід визначитися, хто ви.

Порада Вам — перестаньте бути іншою жінкою. Це несправедливо. Ви заслуговуєте особистого щастя!

Джерело