Чому іноді чоловіки надають перевагу зраді замість з’ясування відносин

У такий спосіб сильна стать нерідко вирішує проблеми.

Існує думка, що ініціатором скандалів у відносинах найчастіше є жінка. Але й чоловіки не відстають, щоправда, з'ясуванням стосунків вони часом надають перевагу зрадам. Ми розповімо про причини такої поведінки, інформує Ukr.Media.

Формою висловлення незадоволеності у відносинах у багатьох чоловіків, на відміну від жінок, є не конфлікт, а зрада, тобто пошук іншої жінки, яка за якимись параметрами чи очікуваннями чоловіка, повинна виявитися кращою за дружину або постійну партнерку.

У такий спосіб чоловіки вирішують проблеми нерідко: «навіщо щось з'ясовувати, якщо можна знайти ту, хто буде кращою за дружину чи партнерку».

Формулюють свої невдоволення чоловіки прямолінійніше, ніж жінки. Є три основні претензії: "Вона мене не розуміє!", "Вона виносить мені мозок!", "У неї завжди болить голова".

Під фразою "Вона мене не розуміє" ховається цілий шквал претензій: "Вона не поділяє моїх цінностей", "Їй не подобаються мої друзі", "Вона не розуміє, що іноді просто необхідно випити", "Вона постійно накручує себе", "Її подруги погано на неї впливають» та інше.

Що стосується «виносу мізків», то швидше за все це сигнал про те, що жінка дійсно часто пред'являє претензії до свого обранця.

Спробуємо перекласти фразу „У неї постійно болить голова!”. Інтим для багатьох чоловіків це щось святе, найвища нагорода практично за все. Знаючи чи просто відчуваючи це, деякі жінки починають маніпулювати, користуючись сексом у відносинах зі своїм чоловіком, як інструментом для вирішення своїх подекуди досить меркантильних чи навіть побутових питань.

Деякі жінки не вважають інтим чимось значним, ну немає його — і добре. Однак, коли чоловікові доводиться його випрошувати або взагалі не отримувати, він може зазнати сильного дискомфорту не тільки на фізичному, а й на моральному рівні. А це може спонукати його до пошуку альтернативи.

Що з усім цим робити? На першому етапі хоча б про це знати. А взагалі можна бути просто більш чуйним до людини, яку любиш, щоб сварок, конфліктів, та й просто причин для їх виникнення було якнайменше.

Джерело