Чому я в 60 все ще виглядаю молодо, а не як бабуся похилого віку

Зовнішній вигляд це манера поведінки та ставлення до життя.

Я як людина прониклива придивляюся до зовнішнього вигляду своїх ровесниць. Дивлячись на них, я жахаюся — вони виглядають як бабусі похилого віку. І, на жаль, справа зовсім не в наявності або відсутності онуків. Їх видає саме зовнішній вигляд, манера поведінки та ставлення до життя. Я часто зустрічаю таких персонажів стоячи в черзі на касі магазину або в громадському транспорті, інформує Ukr.Media.

Я розповім вам про причини, за якими у мене виникає таке бажання. Всього їх 10. Можливо, в одному з пунктів ви впізнаєте себе.

Я контролюю свою вагу

Не дозволяю собі розслаблятися і не допускаю поблажок. Мені 60 років і я не хочу перетворитися в тітку що розпливлася. Раджу і вам по можливості нехтувати солодощами та шкідливими продуктами.

Я намагаюся жити в ногу з часом

Я не дозволяю собі мислити як бабуся. Я мислю максимально сучасно. У мене немає звички нав'язувати молодим свою думку. Діти вже дорослі, вони самі повинні відповідати за своє життя.

Я не буркотунья і не люблю обурюватися з приводу і без нього

Терпіти не можу, коли жінки стоять в черзі або на вулиці та тільки й роблять, що скаржаться. Вони незадоволені абсолютно всім. Такі жінки викликають не найкраще враження.

Я вважаю за краще носити "моложавий" одяг

Мені подобаються тренчі, джинси, футболки білого кольору і кросівки. Я часто їх одягаю. Міні-спідниці я звичайно не ношу. У такому одязі простіше бути активною.

Я цікавлюся останніми подіями

Я стежу за подіями, що відбуваються у світі. Але, новини я дізнаюся не з новин, а з інтерв'ю відомих людей. Я вивчаю різні технічні нововведення.

Я не відрощую волосся

Я прихильниця коротких стрижок. Не важливо, що волосся посивіли, з короткою стрижкою я все одно виглядаю молодше. Це суто моя думка.

Я "дружу" з сучасною технікою

Я вміло користуюся як смартфоном, так і планшетом. Мені цікаво вивчати останні технічні новинки. Мої діти заохочують мої інтереси та називають мене сучасною.

Я не наношу макіяж

Єдине, чим я користуюся це яскрава помада. Така фішка допомагає здаватися молодше.

Я не люблю сидіти вдома

Це в стилі бабусь — сидіти вдома і пекти пироги. Я вважаю за краще прогулюватися в парку разом з онуками. Я можу і на батуті з ними пострибати. Бабусі собі такого не дозволяють.

Я вільна жінка

Я не обтяжена будь-якими зобов'язаннями. З чоловіком я в розлученні. Діти у мене дорослі. А чим безтурботніше людина, тим вона молодша.

Джерело