Чому чоловіки та жінки створюють пари з великою різницею у віці

Основні причини таких відносин.

У наш час багато людей вибирають собі партнерів постарше, і часто оточуючих це шокує, інформує Ukr.Media.

А разом з тим в усі часи подружжя з великою різницею у віці не було винятком.

Наприклад, з останньою дружиною у великого коміка Чарлі Чапліна різниця у віці становила 36 років.

І ніяка ворожість суспільства стосовно цього шлюбу не завадила їм щасливо прожити разом 34 роки.

Як би там не було, рідко хто прислухається до думки оточуючих, адже, коли нахлинуть почуття, неважливо, скільки років вашому партнеру, головне, що життя один без одного ви вже не уявляєте, розповіли психологи.

Жіноча логіка

Коли дівчина починає зустрічатися з чоловіком набагато старшим за себе, вона добре розуміє, що її молоденьким ровесникам під дією гормонів властиво шукати розваги на стороні, тоді як зрілі чоловіки, подібно витриманому вину, стають тільки кращими.

З цієї причини союзи, де чоловік набагато старший за жінку, сьогодні зустрічаються часто-густо.

Фінансова стабільність

Будь-якій жінці, як берегині домашнього вогнища, важливо, щоб майбутня сім'я міцно «стояла на ногах». А дорослим чоловікам, зазвичай, вже є чим пишатися: отримали освіту, просунулися по кар'єрних сходах, сколотили хоч якийсь капітал.

І дівчина цьому дуже рада! Адже їй не потрібно буде рахувати кожну копійку, думати, у кого б позичити грошей, і економити на найнеобхіднішому. Зі зрілим чоловіком дама відчуватиме себе фінансово захищеною, тому у неї з'явиться така важлива впевненість в завтрашньому дні.

Досвід партнера

Зрілий чоловік має досвід в різних сферах життя. Жінка розраховує на те, що їй не доведеться вчитися багатьом речам, набивати власні шишки, адже досвідчений чоловік «згладить всі кути» і навчить правильним діям.

Для неї це якась гарантія безпеки і можливість компенсувати власну невмілість. До того ж чоловік постарше набагато цікавіше в плані спілкування, бо з ним приємно поговорити не тільки про життєві проблеми, але і поговорити на інтелектуальні теми.

Уже в старших класах між дівчатами і хлопцями виникає суттєва різниця. Дівчата дорослішають раніше, їм стає нудно з однолітками, які, як здається, ще залишаються дітьми.

Хлопці-ровесники не завжди можуть встановити контакт з протилежною статтю і через це комплексують. Чоловіки ж постарше розбираються в жіночій психології, красиво залицяються, засипають компліментами і тим самим можуть завоювати серце молодої дами.

Готовність створити сім'ю

Зазвичай, хлопці не поспішають пов'язувати себе шлюбними узами. А ось кавалерам постарше набагато простіше змінити свій статус холостяка і стати зразковим сім'янином.

Їх не потрібно підштовхувати до офіційного оформлення відносин, вони самі готові до сімейного життя. Це дуже важливо, бо у багатьох дівчат є мета — будь-що одружитися.

Одноліткам часом від дівчат потрібно лише задоволення своїх інстинктів. Вони зустрічаються з дамами не маючи мети створювати сім'ю.

У зрілих чоловіків цей етап залишився позаду, вони вже вдосталь погуляли, стали розсудливими і серйозно задумалися про продовження роду. Це і є основоположним фактором при виборі майбутнього чоловіка.

Чоловічий погляд

Існує помилка, що жінок старшого віку воліють мамині синки. Однак психологи довели, що такий вибір роблять якраз самодостатні, амбітні чоловіки.

Їм потрібна не тільки дружина, а й досвідчена наставниця, яка дозволить їм реалізуватися в якихось важливих для них речах.

У зрілій жінці їх приваблює кілька якостей.

Вони більш цікаві

Це зовсім не означає, що ровесниці дурні і з ними нема про що поговорити.

Просто зрілі жінки відрізняються більш широким кругозором, вони більш освічені, начитанні, вже чогось домоглися в житті. Саме це і чіпляє молодих чоловіків.

Вони фінансово стабільні

Будь-якому чоловікові не сподобається ідея відчувати себе чиїмось спонсором.

Йому хочеться бачити поруч з собою жінку, у якої немає ніяких матеріальних труднощів. Не випадково кажуть, що чоловіки втрачають голову від сильних і незалежних.

Вони більш врівноважені

Жінка постарше не буде тріпати чоловікові нерви через дрібниці, не буде діставати його своїми ревнощами і дурними причіпками.

Вона вже вміє контролювати свої емоції і точно розуміє, чого хоче від життя. Тому з нею чоловік відчуває себе більш комфортно і спокійно в емоційному плані.

Вони розкішніше виглядають

З роками дама починає розуміти, що економити на собі — затія провальна. Вона завжди намагається чимось радувати і балувати себе, не шкодуючи часу і грошових коштів.

Підсумок — розкішна і випещена зовнішність, якій позаздрять недосвідчені юні створіння.

Парам, які пов'язують справжні і взаємні почуття, не страшна ніяка різниця у віці, а тим більше осуд оточуючих!

Джерело