Чому чоловіки не цінують жінок, які їх люблять?

Ремарка про сутність чоловіків.

Молоді жінки намагаються щосили. По-перше, величезна конкуренція, треба бути стрункою, красивою, самодостатньою, щоб чоловік розгледів тебе в натовпі та дозволив наблизитися до себе, інформує Ukr.Media.

По-друге, дівчинку вчать, треба бути відповідальною, акуратною, старанною, майже перфекціоністкою. Лише так можна щось одержати від життя.

Складно поводитися з чоловіком, як стерво, якщо ти вихована та порядна, правда? Здається, що ти його поважатимеш, і він тебе у відповідь. Чим сильніше ти його любитимеш, тим більше він буде тобі вдячний за все.

А потім виявляється, що чоловікові все це не потрібно. Але як не потрібно? Чому?

І ти кричиш йому вслід: «Та ніхто й ніколи не любитиме тебе, як я! Ти ще одумаєшся, приповзеш, благатимеш, але буде пізно!»

І знаєте, в цей момент у дамі кричить не кохання, а образа і обурення. За те, що так багато душевних сил вклала, подарувала. Дозволила собі довіритись йому. А у відповідь побачила спину та потилицю.

І він пішов туди, де ноги витирають об нього. Яскравих вражень захотілося? Чи благополуччя набридло?..

Голлівудський актор Аль Пачіно говорив:

"Ніколи не переоцінюй свою роль у житті інших людей".

Жінка думала, що вона світло у віконці, а за фактом виявилося — запасний варіант.

Ось як писав у своєму романі Еріх Марія Ремарк:

«Скромність і сумлінність винагороджуються лише у романах. У житті подібні якості, поки вони комусь потрібні, використовуються до кінця, а потім на них просто плюють».

Виходить, що жінкам, здатним на безкорисливість, на сильні почуття та пориви душевні треба постійно тримати вухо гостро. Або насолоджуватися своїм величезним серцем і нічого не чекати натомість.

Є особливо цинічна категорія жінок, яка з першої зарплати чоловіка починає відкладати потихеньку «на чорний день». Підозрюючи, що його «люблю», — це миттєве рішення. А в дальній перспективі піде на пошуки себе. А вона залишиться із кругленькою сумою, моральною компенсацією.

І все ж, мені не подобається таке щурництво, яким би добрими намірами і продуманістю воно не було прикрите. Мені до душі інша схема: коли один любить іншого, і від цього кохання можна гори згорнути, а не зім'яті купюри з його гаманця в заначку покласти.

Джерело