Чому чоловіки дивляться на інших жінок? Відповіді, які ти не хочеш чути

Деколи навіть дуже дратує, коли твій чоловік просто не може не подивитися на іншу дівчину, чи не правда? Ти вся одягаєшся до нього на побачення, але тут помічаєш, як його погляд затримується на декольте офіціантки…Тебе це дратує, а він не розуміє, чому. Тому що він сам за собою цього не помічає!

Для початку ти повинна зрозуміти, що всі дивляться на інших привабливих людей, інформує Ukr.Media.

Адже ти теж напевно звертаєш увагу на інших чоловіків? Не обов'язково так задивляючись, але ти дивишся на чоловіка і думаєш, що він привабливий. Навіть якщо у тебе вже є бойфренд. З чоловіками теж саме!

Але чому вони продовжують робити це, навіть якщо знають, як сильно це засмучує їх супутниць?

Вони візуальні створіння

Просто чоловічий мозок більше реагує на візуальну інформацію, а жіночий — на емоційну. Так що якщо чоловік дивиться на іншу жінку, то це тому що він побачив її. І крапка.

Це інстинкт

Чоловіки генетично запрограмовані звертати увагу на привабливих самок. І хоча це не виправдання, це пояснює, чому вони оцінюють кожну дівчину з голови до ніг.

Вони пізно приходять в себе

Вони дивляться на жінок інстинктивно, а потім витріщаються, тому що хочуть. Ось чому вони можуть дивитися на кого-то занадто довго, так що ти вже помічаєш це.

Вона приваблива

Це основа того, чому чоловіки витріщаються, і ти напевно це знаєш. Якщо жінка приваблива, він буде дивитися.

А може він і правда нещасний з тобою

Але якщо це так, то справа не у тій, на яку він подивився і раптом вирішив, що вона краще за тебе. Справа в ваших стосунках.

Йому цікаво

Ми цікаві створення і часто уявляємо різні сценарії в своїй голові, думаючи, як би могло бути по-іншому. Так, він може замріятися, дивлячись на іншу.

Ти дивишся на неї

Так, може ти першою помітила привабливу дівчину і вже починаєш ревнувати до неї, хоча він ще не побачив її. Але помітивши твій погляд, він теж починає на неї дивитися.

Але те, що твій чоловік дивиться на інших дівчат не значить, що він хоче піти від тебе, що він вважає її краще за тебе, що він роздягає її очима, що йому тебе мало. Ні, він дивиться інстинктивно, і якщо у вас все добре у стосунках, то нічого зайвого він і не буде мати намір зробити.

Джерело