Чому чоловіки, через деякий час після розлучення повертаються до колишніх дружин

Чому невірні чоловіки повертаються в сім'ю.

А ви знали, що близько 30% одружених чоловіків мають регулярне «таємне життя» на стороні? При цьому після своїх пригод все одно повертаються додому до дружини. Вони їх постійно обманюють і зраджують, проте все одно від них не йдуть, інформує Ukr.Media.

Чому так відбувається?

Одна з головних причин полягає в тому, що інтрижка на стороні для чоловіків є лише маленькою пригодою, яка дає їм певну «розрядку» і заряджає позитивними емоціями. Більш того, у подружжя можуть бути відмінні взаємини, а такі пригоди нічого для нього не значать.

Проблеми в сімейних відносинах можуть бути однією з головних причин зради. Чоловік у такому разі не йде, тому що все ще любить жінку, проте постійні сварки і скандали стають для нього просто нестерпними. Нова жінка перший час приносить йому багато щасливих моментів і він, нагулявшись, в хорошому настрої повертається до дружини.

Його будинок — його фортеця і це ніхто не зможе змінити. Турбота і створення затишку — першорядні потреби будь-якого чоловіка. Дружина, як правило, прекрасно справляється з цими функціями. Цей комфорт він не готовий проміняти ні на одну інтрижку на стороні. З плином часу, шлюб не приносить йому тієї пристрасті та кохання. Відмовитися назавжди від чогось він не готовий, тому і йде на обман і зраду.

Ще одна причина полягає в тому, що чоловіки просто не готові зробити відповідальний крок. Навіть якщо він відчуває сильні почуття до нової дівчини, кинути дружину і почати нове життя у нього не вистачає сміливості. Більше того, такі чоловіки бережуть дружину, щоб ніколи не відчути болю від розлучення і страху залишитися ні з чим. І яким би поганим не був їхній шлюб, вони ніколи не зможуть зізнатися дружині про скоєне.

Деякі чоловіки відчувають почуття відповідальності за свою родину. І навіть якщо любов пропала, сімейні обов'язки ніхто не скасовував. Діти, спільне майно і багато іншого не дають їм руйнувати сімейні відносини.

А є категорія чоловіків, які усвідомлюють, що їх зрада — серйозна помилка. Після усвідомлення приходить почуття провини, однак це все одно не може змусити його розповісти дружині про свій вчинок. Його дії стосовно дружини стають романтичними і він ніби заново закохується в неї. Таким чином, він як би загладжує свою провину.

Потішно, якими причинами лише не намагаються виправдати свої дії чоловіки. І для багатьох може здатися, що в принципі їх зрада — нічого не значить, адже вони не залишають одну жінку. Як би не так. Чоловіки тішать своє самолюбство будь-якими способами. «Таємне життя» — один із найбільш поширених. Більш того, їх егоїзм дозволяє вважати, що подібна поведінка виправдана природою і так «історично склалося», але ось такі ж дії з боку жінці неприпустимі і не можна пробачити.

Сумно усвідомлювати, що ми все ще живемо у світі подвійних стандартів і чоловічого упередження у своїй вседозволеності.

Джерело