Чому чоловік приділяє мало уваги дружині: 5 чесних причин

Чому ваш чоловік став таким холодним.

Панянки часом навіть розлучаються зі своїм обранцем через те, що він недостатньо приділяє їй своєї уваги. Це є проблемою сьогодні в багатьох шлюбах. Спробуємо пояснити, чому чоловік поводиться подібним чином по відношенню до жінки, інформує Ukr.Media.

Він — негідний чоловік

Припустимо, ви його покритикували, і він тут же виправився. Але проходить час, і ніяка критика вже не допомагає. У цьому разі ви зіткнулися з "неправильним" чоловіком, який ніколи не зміниться. Йому завжди буде не до вас, адже його культура і виховання залишають бажати кращого. На початку відносин такий кавалер знає, як себе вести, він вміло доглядає за дамою, дарує їй квіти, подарунки, однак, коли йому стане ясно, що ви нікуди не дінетеся, вирішує відсторонитися.

Вам погано з самою собою

Якщо у вашому дитинстві батьки мало приділяли вам уваги, то цей недолік хочеться компенсувати зі своїм супутником життя. Мало не всі 24 години на добу ви вимагаєте від свого милого особливого ставлення до вас, щоб він побув з вами ще і ще. Це часта психологічна проблема багатьох жінок.

Йому погано з самим собою

Так само, як і у вас, у вашої коханої людини може бути важке дитинство, де він недоотримав батьківської уваги. Байдужість у відносинах такому чоловікові здається природньою, тому він не вважає, що повинен побути іноді з вами. Деякі жінки звертаються до психологів з подібними труднощами, а хтось вирішує розлучитися з «крижаним» супутником.

Відсутність самодостатності

Панянки можуть переслідувати ще одну мету: заслуговувати любов і увагу партнера. Вони день і ніч стараються з усіх сил перед ним, аби той подивився в її бік. Їм здається, ніби судженому вони зовсім не потрібні, що є звичайною ілюзією. Якщо ви — незріла особистість, пора попрацювати над собою.

Небажання зближуватися

Іноді чоловік просто віддаляється, щоб побути насамоті, а, може, вашому обранцеві ви вже набридли, і він перестав приділяти вам увагу. Тут краще з'ясувати відносини, а не мучитися питаннями, чому ваш чоловік став таким холодним. Любов — не тимчасове явище, без неї ваш союз розвалиться рано чи пізно.

Недолік уваги чоловіка часом штовхає жінку на не кращі вчинки. Ці емоції вона починає шукати на стороні з іншою людиною. Буде добре, якщо ви обговорите ще на початку відносин, скільки часу будете приділяти один одному.

Джерело