Чому чоловік не хоче з вами одружуватися: 5 причин

Серйозні відносини мають тільки два шляхи розвитку подій: або весілля, або розставання.

Багато дівчат переконані в тому, що "штамп у паспорті" не є показником сили любові, однак він має ряд переваг перед сусідством. Наприклад, дозволить встановити батьківство без судового розгляду і допоможе захистити ваші фінансові інтереси, інформує Ukr.Media.

Однак, не всі чоловіки поспішають узаконювати свій любовний зв'язок. Найчастіше це відбувається з наступних 5 причин :

Він розуміє, що поки не "потягне" сім'ю

Поки ви живете разом під одним дахом — це одне. Наше суспільство чекає від чоловіка, що він буде забезпечувати родину і вирішувати всі виникаючі проблеми. Якщо партнер розуміє, що поки не може собі дозволити зіграти дороге весілля і не має достатньої зарплати для створення родини, то він може не робити пропозицію.

Квартирне питання

Не всім людям подобається поневірятися по знімному житлу, однак вони змушені це робити: купити квартиру в змозі далеко не кожен. Багато чоловіків вважають, що саме на них лежить обов'язок по забезпеченню житлом нового осередку суспільства.

Тому вони довгий час прораховують варіанти придбання, що може затягнути процес оформлення шлюбу.

Йому зручно

При спільному житті на жінку покладаються ті ж обов'язки, що і при шлюбі: дівчина займається пранням, прибиранням, стежить за здоров'ям чоловіка і порядком у будинку.

Однак ніяких прав офіційної дружини вона не має.

Цікавий факт полягає в тому, що дами часто називають своїх співмешканців чоловіками, а от хлопці воліють говорити "дівчина".

Не розглядає вас як дружину

Проживання під одним дахом чоловіка ні до чого не зобов'язує, тому він може насолоджуватися усіма принадами проживання без зобов'язань. Можливо, він і не розглядав вас в якості супутниці життя через ряд особистих причин, але перебувати разом йому зручно.

Пам'ятайте про те, що порядний чоловік не дозволить своїй жінці довгий час перебувати в принизливому статусі співмешканки.

Подобається бути вільним

Поки у чоловіка "чистий" паспорт, то він перебуває в повній впевненості у своїй свободі. У будь-який момент він може сказати вам про те, що пора розлучитися і зробити це буде дуже просто.

Якщо ж у вас оформлений шлюб, то доведеться ділити майно та вирішувати інші питання.

Джерело