Чоловіки з цими іменами підкаблучники — їм в кайф прислужувати дамам

Бути підкаблучниками своїх улюблених їм дуже подобається.

У всьому підкорятися волі коханої жінки для таких хлопців не проблема. Чоловіки раді прислужувати другим половинкам, нехай з боку і виглядають загнаними під каблук, інформує Ukr.Media.

Якщо більшість чоловіків вважає, що прислухатися до думки дами серця, виконувати її якісь прохання — це не "по-пацанськи", для деяких хлопців така модель поведінки проблемою не стане. Представники сильної половини людства діляться в цьому питанні на два табори: кому соромно і кому в кайф. Так ось, чоловікам з наступними іменами бути підкаблучниками своїх улюблених дуже подобається.

Роман

Роман мріє знайти справжню принцесу, щоб і поводитися з нею відповідно.

Любов для чоловіка з цим ім'ям грає в житті один з найважливіших смислів. Вже з дитинства Рома мріє знайти справжню принцесу, щоб і поводитися з нею відповідно. Володар цього імені буквально носить звужену на руках, здуває з неї порошинки і виконує будь-які капризи. Для Романа в порядку речей приходити додому з квітами, влаштовувати романтичні сюрпризи і на перше прохання втілювати бажане в реальність. У спільному житті Рома у всьому радиться з партнеркою, поважає її думку і часто залишає за жінкою право вибору.

Анатолій

Тільки на словах чоловік з ім'ям Анатолій головний, на ділі — підкоряється у всьому коханій жінці.

Анатолій належить до того типу чоловіків, хто перед друзями-хлопцями максимально заперечує факт підпорядкування жінці. Носій цього імені розповідає байки: як тримає кохану в їжакових рукавицях, а та й кроку ступити без його згоди не може. У реальності ж часто виявляється так, що, прийшовши додому, суворий Анатолій відразу лягає під бочок до коханої, так ще й вибачається, що затримався. Тобто тільки на словах Толік головний, насправді підкоряється у всьому коханій жінці.

Сергій

Сергій рідко стає альфонсом, але заради власної вигоди догодити дамі цілком може.

Активний і товариський Сергій з дитинства не обділений увагою протилежної статі. А все через манеру спілкування. Ставши дорослим, Сергій розуміє для себе одну вкрай важливу річ — йому подобається бути підкаблучником. З одного боку, це позбавляє Сергія будь-якої відповідальності, адже все вирішувати буде партнерка. З іншого — залежно від статусу коханої власникові цього імені може перепадати та ж увага, однак у вигляді подарунків. Сергій рідко стає альфонсом, але заради власної вигоди догодити дамі цілком може.

Костянтин

У картині світу Костянтина немає нічого поганого, щоб виконувати забаганки коханої жінки і намагатися балувати її.

Це чоловіче ім'я має латинське коріння і переводитися може як "постійний" або "стійкий". Що відмінно описує характер Костянтина. Володар цього імені впертий і не відступиться від своїх ідей, твердо стоїть на своєму. Переконати або нав'язати чоловікові іншу точку зору вкрай важко. Особливо якщо вона якось стосується улюблених людей. Костянтин — той ще підкаблучник, але не приховує цього. У його картині світу немає нічого поганого, щоб виконувати забаганки коханої жінки і намагатися балувати її увагою або подарунками. Думка інших чоловіків, які намагаються висловитися з приводу того хто в будинку повинен бути господарем, Костю ніяк не чіпає. Тому, що в його парі головна завжди жінка.

Джерело